Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Prawo ochrony danych
OK

Aranżacja witryny sklepowej; zestaw 3

Kod produktu:

80.0902.11

  • 8 różnych kostek w kolorze białym matowym
  • elementy podłogowe i pokrywające do zbudowania 3 kolumn EasyCubes
  • folia z przyssawkami dla 4 kostek EasyCubes wraz z nadrukiem cyfrowym
  • ramka naprężająca z profilem owalnym wraz z nadrukiem na papierze fotograficznym
  • indywidualna i uniwersalna forma wykonania
    Opis
Zestaw do aranżacji witryny sklepowej nr 3 charakteryzuje się elastycznością dzięki użyciu folii z mikroprzyssawkami. W tym przypadku oklejony folią z przyssawkami jest co drugi element. W ten sposób prezentacja została optycznie złagodzona. To Ty decydujesz o tym jak ustawić poszczególne klocki. Wybierz indywidualny nadruk lub slogan reklamowy.

Subtelnym tłem zestawu 3 do konstrukcji witryny sklepowej jest aluminiowa rama zaciskowa. W zależności od miejsca zastosowania, możliwości montażu różnią się od siebie (nie są one objęte w tym zestawie). Skontaktuj się z nami!

Za pomocą zacisków typu krokodylek można dołączyć indywidualny nadruk na papierze fotograficznym w wysokiej jakości ramach zaciskowych. Jest to uwzględnione jednorazowo w cenie. Cena produktu uległa zmianie? Oferujesz nową usługę? Akcja promocyjna odbędzie się w przyszłym roku w innym terminie? Żaden problem, jesteś gotowy!
Cena obowiązuje tylko artykuły bez dekoracji.

 1.945,52 PLN*

za Komplet

Netto:  1.581,72 PLN* za Komplet

13-15 Dni