Chusteczki do dezynfekcji rąk

na życzenie klienta

Kod produktu: 40.1898.2
nowy
  • skuteczne
  • idealne do podróży
  • testowane dermatologicznie
  • Materiał: wiskoza 45 g / m²

Specyfikacja

format ok. 185 x 200 mm (tolerancja +/- 5 mm)
opakowanie saszetka 68 x 140 mm
nadruk / motyw na życzenie klienta
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Praktyczne chusteczki dezynfekcyjne służą do szybkiej, ale skutecznej dezynfekcji i czyszczenia rąk lub powierzchni wszelkiego rodzaju. Chusteczki te zapewniają szybką ulgę, gdy tęsknisz za higieną i czystością w drodze. Świeżo zdezynfekowane powierzchnie pozwolą na kontynuowanie podróży lub dnia powszedniego bez zbędnych obaw.

Higiena osobista i ogólne zdrowie to także zadbana higiena rąk. Bakterie i patogeny można wyeliminować poprzez regularne czyszczenie rąk. Duża część chorób przenoszona jest przez bakterie, które wcześniej zostały wchłonięte przez ręce. Takiego przenikania można uniknąć, czyszcząc ręce.

Jako idealny pomocnik w drodze artykuł można przechowywać w każdej torebce, torbie roboczej lub kieszeni marynarki. Chusteczki znajduja się w opakowaniu o wymiarach zewnętrznych 68 x 140 mm. Materiał opakowaniowy składa się z papieru, aluminium i białej folii zespolonej PE. Dobrze zapakowana chusteczka dezynfekcyjna cały czasu znajduje się w trybie gotowości swej świeżości.

Przed użyciem wystarczy po prostu rozerwać opakowanie i wyciągnąć chusteczkę dezynfekcyjną do rąk. Materiał wykonany z włókniny wiskozowej szybko dezynfekuje, działając bakteriobójczo i w ograniczonym stopniu wirusobójczo. W celu idealnej dezynfekcji ręce powinny być całkowicie zwilżone wilgocią ze ściereczki, a cały proces czyszczenia powinien trwać do 30 sekund. Produkt jest testowany dermatologicznie i nie zawiera żadnych nanomateriałów. Po oczyszczeniu chusteczka dezynfekcyjna pozostawia na skórze dobre samopoczucie.
Dostępność z nadrukiem lub bez.

Ze względu na praktyczne zastosowanie i dużą popularność chusteczki dezynfekujące są idealne jako upominki okolicznościowe i reklamowe.
W celu identyfikacji z Twoją firmą lub marką opakowanie może być nadrukowane zgodnie z Twoimi pomysłami.
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę