Siedziby

Na czele firmy VKF Renzel stoi holding, który posiada zakłady produkcyjne, spółki córki oraz partnerów kooperacyjnych od USA aż po Chiny.

 

Więcej informacji »

Kompetencja i doświadczenie w promocji sprzedaży

Od ponad 30 lat firma VKF Renzel jest obecna na rynku promocji towarów i usług. Kompetencja, niezawodność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do Państwa potrzeb to cechy, dzięki którym stale rozwijamy techniki sprzedaży i wspieramy naszych klientów.

 

Obecnie posiadamy filie w wielu krajach. Powierzchnia, którą zajmujemy, wynosi łącznie ponad 100 000 metrów kwadratowych. Zatrudniamy 870 pracowników w wielu krajach, a nasze obroty na całym świecie wynoszą ok. 100 milionów euro.

 

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszego katalogu lub do zapoznania się z naszym asortymentem na targach albo za pośrednictwem internetu.

 

Katalog „aktywny Doradca Handlowy” zawiera pełną ofertę naszych produktów i jest wydawany każdego roku w 17 językach. Poza tym wydajemy katalogi z ofertą specjalną. Rokrocznie grupa VKF uczestniczy w ok. 50 imprezach wystawienniczych na całym świecie, na których prezentuje swoje produkty Nasza oferta dostępna jest również na ponad 30 domenach internetowych.

 

Zespół doradców handlowych VKF Renzel liczy ok. 100 osób i jest stale do Państwa dyspozycji w kraju i za granicą.