Od pomysłu do gotowego produktu

entwicklung cad1-3entwicklung prototyping
entwicklung prototyping2

Zapewniamy Państwa, iż „od pomysłu do gotowego produktu …” to nie tylko zgrabny slogan reklamowy, ale realny proces kreowania indywidualnego wizerunku naszych klientów, który z powodzeniem realizujemy.

Obecne czasy, potrzeba błyskawicznych reakcji na zmiany zachodzące na rynku, postęp technologiczny, ale również ogromna potrzeba wyróżnienia się naszych klientów wśród konkurencyjnych ofert powodują, że również profil naszej firmy ciągle się zmienia. Ten postępujący proces, nieustannie zmieniający naszą rzeczywistość wymógł na naszej firmie inwestycje w nowoczesny park maszynowy i budowę kolejnych hal produkcyjnych oraz głębokie zmiany w naszym serwisie sprzedażowym.

Najważniejszym elementem współpracy staje się komunikacja, umiejętność wsłuchania się w Państwa potrzeby, zrozumienie dla indywidualności, bycia zauważalnym się na tle innych ofert. W związku z powyższym stworzyliśmy dynamicznie działający dział konstruktorski, który cechuje nie tylko techniczna umiejętność łączenia materiałów, ale również charakteryzujący się kreatywnością i poczuciem estetyki. Pracujący w nim ludzie są pełni pasji oraz posiadają umiejętność spojrzenia na przestrzeń handlowa oczami klienta, przez co w naszej pracowni powstają designerskie projekty kreujące sprzedaż. Państwa potrzeba staje się naszym celem! Jesteśmy gotowi podjąć dialog, sprostać wyzwaniom i stworzyć produkt od podstaw.

Jak to funkcjonuje? To bardzo proste, porozmawiajmy, tak zwyczajnie na żywo, wymieńmy się pomysłami, doświadczeniem, stwórzmy idealny POS!

Nasz park maszynowy obejmuje:

  • » wtryskarki,
  • » wytłaczarki,
  • » giętarki strunowe, wodne, wielokrotne oraz automatyczne,
  • » stabilizatory termiczne (podczas temperowania),
  • » urządzenia do obróbki blach, profili i drutu (giętarki, spawarki, szlifierki, laser, malarnia proszkowa),
  • » urządzenia sztancujące, frezujące, tnące,
  • » automaty oraz półautomaty w zakresie sitodruku,
  • » drukarki cyfrowe,
  • » oklejarki
…oraz wiele innych urządzeń, które powstają w naszym warsztacie by móc spełnić Państwa oczekiwania. Gorąco zapraszamy do współpracy!
Zespół VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Polska