Gazowy promiennik grzewczy "Eco"

Kod produktu: 82.0268.2
% %
  • idealny do ogrodu i na taras
  • równomierna dystrybucja ciepła
  • Testowany przez TÜV
  • dłuższy pobyt Twoich gości
  • łatwy transport
Szczegóły produktu »

Specyfikacja

materiał stal szlachetna
całkowita wysokość 2200 mm
kolor czarny powlekany proszkowo
pobór prądu [W] 14 kW
gaz nadaje się do propanu lub butanu
wyposażenie elektr,zapłon, przewód gazowy i reduktor ciśnienia
wersja transport na dwóch kołach
waga 16 kg

Opis

na patio i taras

Grzejnik "Eco" dostarcza przyjemne ciepło na zewnątrz. W szczególności w chłodniejszych miesiącach dostarczają przyjemności i ciepła. Pozwalają się zasiedzieć i pozwalają klientom zostać dłużej. Dla Ciebie oznacza to wydłużenie okresu letniego i dalszy rozwój twojego biznesu prowadzonego na zewnątrz. 

Z powodu wartości dodanej do twojej firmy i źródła ciepła na którym można polegać urządzenie jest popularne w wielu branżach. W szczególności w gastronomii czy na targach, grzejniki sprawiają, że pobyt na zewnątrz staje się przyjemny. Obsługa grzejników jest prosta. Dostarczają przyjemnego ciepła i poprawiają samopoczucie klientów, gości i pracowników. 

Dzięki czarnej obudowie, "Eco" nie tylko ogrzewa, ale również wyglądają atrakcyjnie. Kształt grzybka kieruje ciepło na dół, dzięki czemu nie ucieka ono do góry. Dzięki temu lepiej dystrybuuje ciepło. Grzejniki przeszły pozytywnie test TÜV i działają dzięki buli na propan butan. 

Otrzymasz urządzenie z zapłonem gazowym, wężem i reduktorem ciśnienia. Butla z gazem zostaje ukryta w podstawie malowanej proszkowo. Dzięki dołączonym kółeczkom, grzejnik jest mobilny. Tak więc można dostosować źródło ciepła do miejsca pracy i czasu. 

W porównaniu z grzejnikami elektrycznymi, grzejniki gazowe dostarczają ciepło na większe odległości. Przy mocy 14 KW, model "Eco" jest niezawodnym źródłem ciepła na zewnątrz. Odkryj grzejniki, które wejdą do wyposażenia twojej firmy. Wydłuż godziny pracy i godziny największych odwiedzin klientów. Zaproś bardziej zadowolonych klientów i gości. 

Produkt jest dodatkiem do

Więcej...
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę