Lada informacyjna „Turin”

Kod produktu: 80.0634.1
  • opcjonalne wyposażenie w kieszenie plakatowe i pojemniki na prospekty
  • niewielki wymiar paczki
  • wraz z 2 wsuwanymi półkami
  • dostępny zestaw zamykanych drzwiczek
  • możliwość rozbudowywania do skali recepcji
Szczegóły produktu »

Specyfikacja

całkowita szerokość 900 mm
głębokość całkowita 380 mm
całkowita wysokość 1000 mm
akcesoria 2 półki
waga 23,0 kg

Opis

Główną zaletą lady "Turyn" jest stalowy korpus malowany proszkowo, który na przodzie można wyposażyć opcjonalnie w kieszenie plakatowe i / lub pojemniki na prospekty. Kieszenie plakatowe wraz z wklejonymi listwami magnetycznymi trzymają się bezpośrednio na ladzie sprzedażowej. Tym samym w ułamku sekundy można wymienić treści informacyjne oraz promocje. Pojemniki na prospekty zawieszane są w wysztancowanych w tym celu otworach korpusu stalowego i zapewniają miejsce na ulotki i prospekty.

Pozostałe dokumenty reklamowe można przechowywać w schowku lub na obydwu wsuwanych półkach. Aby zabezpieczyć towar przed osobami trzecimi, opcjonalnie dostępny jest zestaw zamykanych drzwi skrzydłowych. Ladę "Turyn" z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny można zmontować bez użycia narzędzi zaledwie kilkoma ruchami. Jednocześnie obydwa boki można złożyć od przodu. Półki są wsuwane, co gwarantuje odpowiednią stabilność. Ostateczne wykończenie to płyta ladowa (płyta wiórowa powlekana żywicą melaminową).

Na cele transportowe lada informacyjna jest całkowicie rozkładana i waży ok. 18 kg. Torba transportowa (patrz osprzęt) zapewnia bezpieczny transport o niewielkich gabarytach.

Wymiary lady informacyjnej to 900 x 1000 x 380 mm (S x W x G).
Obok siebie można ustawiać więcej lad, dzięki czemu powstaje uniwersalna lada recepcyjna, którą można dowolnie rozbudowywać.

Akcesoria

Więcej...
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę