Osłona higieniczna do zawieszenia na suficie

Kod produktu: 26.0246.183
nowy
  • szybka ochronna z utwardzonego PCV
  • łatwy montaż na suficie poprzez otwory
  • dla zwiększenia higieny przy kasie i ladzie

Specyfikacja

materiał twarde PCV
grubość materiału 0,5 mm
kolor przezroczysty
szerokość 1189 mm
wysokość 841 mm
ilość otworów 3
średnica 6 mm
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Osłona z PCV zapewnia ochronę higieniczną w różnych miejscach zastosowania.

Osłona higieniczne lud nasadki ladowe często zajmują dużo miejsca na blacie, który jest ważnym elementem procesu zakupu lub doradztwa. Może się nawet zdarzyć, że takie zabezpieczenie bez przyssawki ześlizgnie się i w ten sposób negatywnie wpłynie na ochronę, którą oferuje.
Dzięki tej osłonie wymienione wyżej problemy znikają. Podwieszenie sufitowe tego typu nie zabiera potrzebnej nam powierzchni. Do zamocowania szyldu ochronnego z PCV wymagany jest tylko sufit i odpowiednie akcesoria, takie jak haki lub linki. Podwójne haki lub linki można łatwo przymocować do produktu poprzez wstępnie wywiercone otwory.

Dzięki stabilnemu mocowaniu zabezpieczenia zyskujemy trwałą ochronę zarówno dla towów jak i osób. Przejrzystość szyby w dalszym ciągu zapewnia osobisty kontakt z klientem i stwarza przestrzeń dla profesjonalnego doradztwa przy jednoczesnym zachowaniu higieny.

Aby nie było żadnych przeszkód przy zakupie lub wymianie papierów, towarów czy środków płatniczych, szyba ochronna zapewnia na dole tyle miejsca, ile jest potrzebne. Ty decydujesz, jak głęboko chcesz ją powiesić i ile miejsca chcesz zachować na przejście i sklep dla gości. W ten sposób szybkę można regulować w zależności od grubości lub wysokości elementów, do których ma być dostęp.

Szybkę można zawiesić w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu szybko można wdrożyć zabezpieczenie kasy lub lady. Ze względu na montaż sufitowy osłona z PCV nie ześlizgnie się i stanowi tym samym długotrwałą ochronę nie do naruszenia.

Akcesoria

Więcej...
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę