Oczyszczacz powietrza "AP30 Pro"

Kod produktu: 10.0537.1
nowy
  • do pomieszczeń o powierzchni do 40 m²
  • pomaga w ograniczaniu patogenów
  • zmniejsza stężenie wirusów
  • eliminuje prawie całkowicie patogeny i zanieczyszczenia
  • poprawia jakość powietrza
  • zatwierdzony do stosowania w placówkach medycznych
  • kolorowe filtry dostępne w formie akcesoriów

Specyfikacja

wymiar zewnętrzny 255 x 398 x 298 mm (S x W x G)
kolor czarny
pasuje do pomieszczenia o powierzchni 20 - 40 m²
wydajność oczyszczania do 310 m³/h
poziom hałasu w dB 17 - 54 dB
pobór prądu [W] 5 - 30 W
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Chcesz aktywnie przyczynić się do ochrony swoich pracowników? Zalecamy efektywne i ciche czyszczenie powietrza! Skuteczny wkład w zdrowie Twoich gości w salach konferencyjnych, biurach, lobby i innych pomieszczeniach. Oczyszczacz powietrza "AP 30 Pro" jest również dopuszczony do stosowania w pomieszczeniach medycznych. Przefiltrowane wirusy i bakterie pozostają całkowicie wewnątrz oczyszczacza powietrza.

Kompaktowy oczyszczacz powietrza imponuje certyfikowanym rezultatem higienicznym przy niskim zużyciu energii. Filtr wielowarstwowy usuwa z powietrza w pomieszczeniu zanieczyszczenia i drobny pył (PM10, PM2.5 i mniejsze), pyłki i patogeny. Wzrost zarodników pleśni uniemożliwia filtr. Zapachy takie jak dym papierosowy, gazy spalinowe (w tym NO2), ozon i opary chemiczne (formaldehyd, toluen, n-butan, VOC) są również odfiltrowywane z powietrza wewnątrz pomieszczeń i nie powodują dalszego zanieczyszczenia.

Poszczególne tryby można wygodnie wybierać za pomocą panelu sterowania z funkcją Easy-Touch. 3 poziomy mocy można ustawiać ręcznie. Dostępna jest również szybko działająca funkcja turbo, samoregulujący się tryb automatyczny i tryb nocny. Aplikacja "IDEAL AIR PRO" pozwala na szczegółową regulację poziomów mocy. Filtr 360° musi być wymieniany średnio co 12 miesięcy. O tym fakcie informuje praktyczny wskaźnik wymiany filtra.

Inni klienci wybrali również

Więcej...
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę