Oczyszczacz powietrza IDEAL „AP30 Pro“

Kod produktu: 10.0537.1
  • do pomieszczeń o powierzchni do 40 m²
  • pomaga w ograniczaniu patogenów
  • zmniejsza stężenie wirusów
  • eliminuje prawie całkowicie patogeny i zanieczyszczenia
  • poprawia jakość powietrza
  • kolorowe filtry wstępne są dostępne jako akcesoria

Specyfikacja

kolor czarny
wymiary 398 x 255 x 298 mm (W x S x G)
powierzchnia pomieszczenia 20 - 40 m²
wydajność oczyszczania do 310 m³/h
pasuje do pomieszczenia o powierzchni 20-40 m² i wys. 2,5 m
poziom hałasu w dB 17 - 54 dB
pobór prądu [W] 5 - 30 W
waga 3,6 kg
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Chcesz aktywnie przyczynić się do ochrony swoich pracowników? Zalecamy efektywne i ciche czyszczenie powietrza! Efektywny wkład w zdrowie Twoich odbiorców w salach konferencyjnych, biurach, lobby i innych pomieszczeniach wspólnych. Przefiltrowane wirusy i bakterie pozostają całkowicie wewnątrz oczyszczacza powietrza.

Kompaktowy oczyszczacz powietrza imponuje certyfikowanym efektem higienicznym przy niskim zużyciu energii. Filtr wielowarstwowy usuwa z powietrza w pomieszczeniu zanieczyszczenia i drobny pył (PM10, PM2.5 i mniejsze), pyłki i patogeny. Wzrost zarodników pleśni w filtrze jest niemożliwy. Zapachy takie jak dym papierosowy, gazy spalinowe (w tym NO2), ozon i opary chemiczne (formaldehyd, toluen, n-butan, VOC) są również odfiltrowywane z powietrza wewnątrz pomieszczeń i nie powodują już zanieczyszczenia.

Poszczególne tryby można wygodnie wybierać za pomocą panelu sterowania z funkcją Easy-Touch. 3 poziomy mocy można ustawiać ręcznie. Dostępna jest również szybko działająca funkcja turbo, samoregulujący się tryb automatyczny i tryb nocny. Aplikacja "IDEAL AIR PRO" pozwala na szczegółową regulację poziomów mocy. Filtr 360° musi być wymieniany średnio co 12 miesięcy. O tym fakcie informuje praktyczny wskaźnik wymiany filtra.

Video

Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę