Oczyszczacz powietrza „AP80 Pro“

Kod produktu: 10.0537.4
nowy
  • do pomieszczeń o powierzchni do 100 m²
  • pomaga powstrzymywać patogeny
  • zmniejsza stężenie wirusów
  • eliminuje prawie całkowicie patogeny i zanieczyszczenia
  • poprawia jakość powietrza
  • zatwierdzony do stosowania w placówkach medycznych
  • wraz z pilotem zdalnego sterowania

Specyfikacja

wymiar zewnętrzny 468 x 668 x 275 mm (S x W x G)
kolor biały
pasuje do pomieszczenia o powierzchni 70 - 100 m²
wydajność oczyszczania do 800 m³/h
poziom hałasu w dB 19 - 63 dB
pobór prądu [W] 6 - 175 W
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Chroń zdrowie swoich pracowników, gości oraz pacjentów i filtruj powietrze w pomieszczeniu!
Wydajne oczyszczacze powietrza uwalniają powietrze z pomieszczeń od wszystkiego, co je zanieczyszcza -
sprawnie i bezszelestnie.
Filtruj zanieczyszczenia i substancje szkodliwe, takie jak kurz, drobny (PM10, PM2.5 i mniejsze), pyłki i bakterie z powietrza w pomieszczeniu. Innowacyjny model "AP80 Pro" skutecznie zapobiega również wzrostowi zarodników pleśni. Oczyszczacz powietrza niezawodnie filtruje także zapachy, takie jak dym papierosowy, gazy spalinowe (w tym NO2), ozon i opary chemiczne (formaldehyd, toluen, n-butan, VOC).

Sterowanie oczyszczaczem powietrza możliwe jest za pomocą panelu sterującego szybkiej obsługi, w tym za pomocą praktycznego pilota. Ręcznie ustawić można 3 poziomy mocy. W zestawie znajduje się zarówno szybko działająca funkcja turbo jak i samoregulujący się tryb automatyczny.
Użyj trybu zintegrowanej blokady i zegara czasowego, jeśli czas rozpoczęcia lub zakończenia jest poza Twoją obecnością. Możliwe jest również ustawienie wyjątkowo cichego trybu nocnego.
Aplikacja "IDEAL AIR PRO" umożliwia także szczegółowe ustawienia i wyświetlanie. Filtr 360° musi być wymieniany średnio co 12 miesięcy. O tym fakcie informuje praktyczny wskaźnik wymiany filtra.

Poczuj różnicę w oddychanym powietrzu: dzięki oczyszczaczom powietrza oddychasz czystym powietrzem i czujesz się komfortowo. W biurze, w domu i we wszystkich twoich ulubionych miejscach!
Kompleksowa certyfikacja higieny mikrobiologicznej potwierdza dopuszczenie do stosowania również w placówkach medycznych.
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę