Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Prawo ochrony danych
OK

Podstawki

Stojaki Plakatowe / Potykacze / Podstawki

To doskonały sposób ekspozycji informacji oraz kontaktu z klientem. Proponujemy bogatą ofertę w zakresie potykaczy. W zależności od wymagań i preferencji znajdą Państwo u nas wysokiej jakości potykacze aluminiowe, posiadające system zatrzaskowy OWZ, który umożliwia szybki i łatwy dostęp do zamieszczonych informacji. Wybrane modele występują w wersji wodoszczelnej, z zabezpieczeniem antywłamaniowym, ognioodpornym lub z podstawą na kółeczkach do wypełnienia wodą lub piaskiem.
W ofercie posiadamy również modele stojaków metalowych z kieszenią przylegającą na taśmę magnetyczną, modele wykonane z tworzywa sztucznego oraz modele z drewna piniowego z tabliczą do opisu markerami kredowymi.  
Potykacze idealnie sprawdzają się w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych, dlatego tak chętnie stosowane są przez właścicieli restauracji, pubów, kawiarni, lokali usługowych a także sklepów i marketów.