Stojaki Plakatowe / Potykacze / Podstawki

To doskonały sposób ekspozycji informacji oraz kontaktu z klientem. Proponujemy bogatą ofertę w zakresie potykaczy. W zależności od wymagań i preferencji znajdą Państwo u nas wysokiej jakości potykacze aluminiowe, posiadające system zatrzaskowy OWZ, który umożliwia szybki i łatwy dostęp do zamieszczonych informacji. Wybrane modele występują w wersji wodoszczelnej, z zabezpieczeniem antywłamaniowym, ognioodpornym lub z podstawą na kółeczkach do wypełnienia wodą lub piaskiem.
W ofercie posiadamy również modele stojaków metalowych z kieszenią przylegającą na taśmę magnetyczną, modele wykonane z tworzywa sztucznego oraz modele z drewna piniowego z tabliczą do opisu markerami kredowymi.  
Potykacze idealnie sprawdzają się w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych, dlatego tak chętnie stosowane są przez właścicieli restauracji, pubów, kawiarni, lokali usługowych a także sklepów i marketów.

 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę