Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Popychacz produktów to proste rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz efektu pustej półki – dzięki temu klienci będą mieli poczucie, że sklep jest świetnie zaopatrzony i posiada bogaty asortyment. Co więcej, popychacz do opakowań jest skutecznym sposobem na utrzymanie porządku na półkach, także wtedy, gdy pracownicy wykonują inne obowiązki. Wykonane z trwałych materiałów popychacze sklepowe gwarantują wsparcie przy frontowaniu i uzupełnianiu towarów na regałach. W naszym sklepie dostępnych jest wiele wariantów tego rozwiązania, które różnią się sprężystością naciągu.

Zamknij
Użyj filtru

Popychacz produktów – niezbędny w projektowaniu doświadczenia klienta

Popychacz produktów to jeden z elementów budujących doświadczenie klienta podczas zakupów – utrzymuje perfekcyjny porządek, stanowi wskazówkę dla klientów i zapewnia estetyczną wizualnie ekspozycję. Jednocześnie ogranicza ilość czasu poświęcanego przez pracowników na frontowaniu towarów. Oferujemy funkcjonalne i trwałe popychacze do opakowań typu „Push VI" i „Push VII":

  • przeznaczone do wszystkich głębokości regałów,
  • z ogranicznikiem i bez ogranicznika,
  • w wersji szerokiej i wąskiej.

Popychacze produktów pomagają w profesjonalny sposób zagospodarować i uporządkować przestrzeń na półkach, ograniczając ilość czasu poświęcanego na merchandising. Dzięki temu możliwe jest optymalne wykorzystanie powierzchni oraz na szybka i estetyczna ekspozycja towarów. Nasze popychacze sklepowe różnią się sprężystością naciągu – dostępne są w wersji 2N, 4N, 6N, 10N lub 14N. 

Zamknij menu
Przesuń w górę