Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Zastanawiasz się, jak praktycznie zagospodarować regał? Wybierz przegrody Perfekta MP. W ofercie sklepu VKF Renzel znajdziesz przegrody do półek i regałów z serii MP Perfekta, dzięki którym podzielisz przestrzeń tak, by zmieściło się na niej więcej przedmiotów. Systemy porządkowania półek, które zbudujesz dzięki przegrodom Perfekta MP, sprawią, że wszystkie najważniejsze artykuły znajdą swoje miejsce i będziesz mógł je odpowiednio wyeksponować. Przegrody regałowe Perfekta MP można wykorzystać zarówno w sklepie, jak i dla własnego użytku.

Zamknij
Użyj filtru

Szeroki wybór przegród Perfekta MP

W naszej ofercie znajdziesz przegrody do półek Perfekta MP w kilku wariantach. Na stronie naszego sklepu dostępne są przegrody z tej serii z ogranicznikiem lub bez w kolorze przezroczystym. Niektóre z nich są proste, ale możesz wybrać też takie, które mają ścianki pod kątem. Jeśli zdecydujesz się na ich zakup, to będziesz mógł zdecydować w zakresie:

  • długości,
  • wysokości,
  • a także rodzaju ogranicznika (jeśli dany model go posiada).

Poza przegrodami regałowymi Perfekta MP oferujemy też inne artykuły do promocji towarów. Dzięki nim odpowiednio wyeksponujesz artykuły, na których sprzedaży najbardziej Ci zależy, a także uporządkujesz mniejsze produkty. Wykorzystanie elementów, które u nas znajdziesz, pozwoli skutecznie przyciągnąć uwagę każdego klienta.

Posiadamy bogatą ofertę w zakresie produktów dedykowanych do porządkowania oraz oznaczania półek.  Niezbędne listwy do takiego systemu przegród czy popychaczy to Profil PEK 25, PEK 45 i PEK 45 z otworami do mocowania do półek drucianych.
Listwy przycinamy na odpowiednią długość półki, przy profilach PEK istnieje możliwość zamiany taśmy samoprzylepnej na taśmę magnetyczną.

Zamknij menu
Przesuń w górę