Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Przegrody z serii „KD” idealnie sprawdzą się do każdego rodzaju sklepu. Będą odpowiednie zarówno do sklepu budowlanego, jak i do sklepu spożywczego. Wszystko dzięki wykonaniu z wytrzymałego poliwęglanu, prostej budowie i możliwości dostosowania do swoich potrzeb.

Zamknij
Użyj filtru


Przegrody regałowe z serii „KD” – kiedy je wybrać?


Chcesz mieć możliwość samodzielnego dostosowania przegrody? Przegrody regałowe z serii „KD” Ci to umożliwią. Zawierają od 5 do 10 miejsc łamania. Dzięki temu możesz dostosować wymiary przegród do swoich oczekiwań. Przegrody „Perfecta KD” sprawdzą się również w przypadku, gdy nie masz pewności, jakiej długości regały będą w sklepie.

Wymiary przegród regałowych serii „KD”


Przegrody regałowe „Perfecta” można odpowiednio dopasować. Zapewnia to nie tylko możliwość ich samodzielnego łamania. Oprócz tego są one dostępne w różnych rozmiarach: 

  • 510 × 25 mm;                                                   
  • 410 × 50 mm;
  •  450 × 60 mm;
  •  450 × 120 mm.

Wybierz rozmiar, który będzie najodpowiedniejszy do Twojego sklepu.

Przegrody regałowe seria „KD”, to idealny wybór, gdy sprzedajesz różnego rodzaju towar, a koncepcja ekspozycji towarów często się zmienia. Produkt ten umożliwi Ci dostosowanie długości przegrody do aktualnych potrzeb. Dzięki temu nie musisz martwić się o wymianę przegród. Sprawdź ofertę przegród reklamowych „KD” w naszym sklepie. Zapoznaj się również z innymi produktami, takimi jak artykuły do promocji towarów czy profile reklamowe

Zamknij menu
Przesuń w górę