Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Utrzymanie porządku na półkach w sklepie jest zadaniem trudnym. Kluczowa jest odpowiednia organizacja, którą pomogą osiągnąć przegrody z serii „MR”. Są wykonane z wytrzymałego poliwęglanu, który wykorzystuje się również do produkcji walizek podróżnych. Przegrody „Perfecta MR” wyróżniają się możliwością regulacji długości i wyboru wersji z ogranicznikiem lub bez. W przypadku wątpliwości pomożemy Ci zamówić najlepsze rozwiązanie dla Twojego sklepu.

Zamknij
Użyj filtru


Przegrody regałowe „Perfecta MR” – wymiary 


Przegrody regałowe „MR” zawierają różną ilość punktów łamania w zależności od wymiarów:

  •  585 × 60 mm, 16 miejsc łamania;
  •  585 × 120 mm, 16 miejsc łamania;
  •  435 × 45 mm, 10 miejsc łamania.

Takie zróżnicowanie zwiększa możliwości dostosowania długości przegród i daje możliwość swobodnej aranżacji półek. 


Atuty serii „MR”


Przegrody regałowe „Perfecta” oprócz możliwości dostosowania długości mają zaokrąglone krawędzie. Umożliwia to łatwiejsze sięganie po produkty. Dodatkowo możesz wybrać wersję z ogranicznikami i bez. Dzięki temu zabezpieczysz swoje towary przed spadaniem. Wybierz, po której stronie mają się znajdować ograniczniki i jeszcze bardziej wykorzystaj przestrzeń, którą dysponujesz.

Przegrody regałowe „Perfecta” to idealny wybór, gdy chcesz mieć swobodę w doborze długości. Wybierz odpowiednią wersję do swojej działalności. Sprawdź naszą ofertę przegród z serii „MR” oraz wielu innych produktów, takich jak artykuły do promocji towarów czy profile reklamowe

Zamknij menu
Przesuń w górę