Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Chcesz rozdzielić produkty, które stoją obok siebie? Przegrody stojące Ci to umożliwią. Podobnie jak inne artykuły do promocji towarów, możesz umieścić je na półce lub regale w swoim sklepie. W ten sposób odgrodzisz od siebie produkty z różnych kategorii, albo od innego producenta. Przegrody regałowe stojące pozwalają uporządkować przestrzeń, a jednocześnie odpowiednio wyeksponować oferowane produkty w taki sposób, by zachęcić do ich kupna. Przekonaj się, jakie dostępnych u nas produktów wybrać, by to osiągnąć.

Zamknij
Użyj filtru

Stojąca przegroda regałowa

Dzięki produktom dostępnym w sklepie VKF Renzel zbudujesz systemy porządkowania półek, które usprawnią Twoją pracę. W naszej ofercie znajdziesz zarówno przegrody regałowe z łącznikiem, jak i profile oraz przegrodę w formie litery T, które możesz dopasować pod względem:

  • wysokości,
  • długości.

Stojące przegrody regałowe, które u nas kupisz, można wykorzystać na półkach różnego rodzaju. Są one przezroczyste lub czarne, więc na pewno znajdziesz produkt odpowiadający estetyce Twojego sklepu. W razie potrzeby możesz skontaktować się z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze odpowiednich przegród stojących do powierzchni, na których chcesz je umieścić. 

Jeśli zależy Ci na tym, by produkty w Twoim sklepie były poukładane i nie mieszały się z innymi, to zdecyduj się na przegrody stojące. Dzięki nim uporządkujesz przestrzeń i zachęcisz klientów do przeglądania dostępnych artykułów.

Zamknij menu
Przesuń w górę