Ramy tekstylne i ramy stretch z lub bez oświetlenia

Przy pomocy ram tekstylnych i ram stretch w skuteczny sposób zareklamujesz swoją markę i poinformujesz klientów o swojej ofercie. . Różnorodne systemy reklamowe pozwolą na wyeksponowanie treści reklamowych i przykują uwagę potencjalnych klientów w dowolnym miejscu. Systemy znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz i pozwolą na pełne wykorzystanie potencjału Twojej marki. 
 

Nasze bestsellery w Twoim punkcie sprzedaży

Kategoriebanner_Indoorsysteme_Pl Wewnątrz pomieszczeń świetnie sprawdzą się podświetlane i niepodświetlane ramy tekstylne. Ramy w przeważającej części składają się z ramy aluminiowej  z rowkiem. 
Baner eksponowany jest w najwyższej jakości. Ramy stosować można jako modele stojące lub wiszące na ścianie. Przykuwają wzrok i zachęcają do zapoznania się z ofertą.  

Systemy niepodświetlane

Ramki tekstylne są używane do wielkoformatowej i skutecznej reklamy. Wysokiej jakości banery tekstylne z nadrukiem są doskonale naciągnięte i świetnie się prezentują. W punktach sprzedaży, w biurach i wielu innych miejscach stanowią atrakcyjny element przyciągający uwagę. Efekt ten możesz skutecznie wykorzystać do promocji sprzedaży i brandingu, wyposażając go w atrakcyjny projekt. 

Systemy podświetlane

Podczas gdy nieoświetlone systemy przyciągają uwagę tylko przez ograniczony czas, ramy świetlne mogą być używane przez całą dobę. Dzięki modułom LED Twoje banery reklamowe są równomiernie oświetlone. Świecący efekt zwraca uwagę na Twój przekaz reklamowy, szczególnie w ciemne, zimowe miesiące. Jako dodatkowe źródło światła, ściana świetlna może również wpływać na klimat pomieszczenia.
Kategoriebanner_Ourdoorsysteme_PL W szczególności w przypadku reklamy zewnętrznej, można zwrócić się do dużej liczby potencjalnych klientów. W dziedzinie reklamy zewnętrznej ramy tekstylne są popularnym nośnikiem przekazu. Służą do wzbudzenia zainteresowania w strefach pieszych, na ulicy czy podczas imprez plenerowych.

Ze względu na warunki atmosferyczne nasze systemy zewnętrzne muszą spełniać specjalne wymagania. Przedstawione poniżej modele outdoorowe spełniają wymagania dotyczące długotrwałego użytkowania na zewnątrz.

Bannery z nadrukiem cyfrowym do ram niepodświetlanych

Odkryj bannery najwyższej jakości przeznaczone do ram tekstylnych niepodświetlonych. Chętnie wykonamy nadruk cyfrowy zgodny z Państwa życzeniami. Przed nadrukiem dane do druku zostaną przez nas sprawdzone, aby zagwaratnować najwyższą jakość. Istnieje możliwość przygotowania przez nas plików produkcyjnych do druku. 
 

Bannery z nadrukiem cyfrowym do podświetlenia

Odpowiednie bannery z nadrukiem do ram podświetlanych otrzymają Państwo razem z artykułem. Odpowiedni baner do jedno- lub dwustronnej ramki LED gwarantuje jednolite oświetlenie.. W przypadku ramek jednostronnych, na przykład, baner block-out gwarantuje, że żadna barwa nie zostanie utracona "do tyłu" i że cała ekspozycja zostanie skupiona na prezentacji jednostronnej.

Akcesoria do ram stretch

Oprócz naszego asortymentu ram tekstylnych oferujemy w naszym sklepie internetowym dużą liczbę akcesoriów. Oprócz wysokiej jakości bannerów dostępne są również inne elementy umożliwiające pełne wyposażenie Twojego produktu.
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę