Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Prawo ochrony danych
OK

Stojaczek stołowy na prospekty „Universum“ z dwoma przegródkami

  • wraz z dwoma przegródkami na prospekty jedna za drugą
  • delikatnie przechylony do tyłu celem osiągnięcia optymalnego kąta widzenia
  • wersja stojąca na stolik lub ladę
  • różnorodność wariantów
  • z krystalicznego polistyrenu
  • format A4, A5 lub 1/3 A4
  • nadruk na zapytanie
    Opis
Stojaczek stołowy na prospekty z krystalicznego polistyrenu wraz z 2 przegródkami jedna za drugą. Prosta forma przegródki na prospekty nadaje się jako wersja stojąca do umieszczenia na stolikach lub ladach. Zapewnia ona też przejrzystą ekspozycję na małej przestrzeni dwóch różnych prospektów lub ulotek. Delikatne wygięcie do tyłu pozwala na osiągnięcie optymalnego kąta widzenia względem bruszurek reklamowych. Uchwyt na prospekty dostępny jest w formatach pionowych A4, A5 i 1/3 A4. Tylna przegródka jest lekko podwyższona, dzięki czemu umieszczone w niej prospekty zyskują na znaczeniu. Natomiast przesunięte do tyłu boki zapewniają stabilność stojaczków ladowych tego typu.

Dla formatu A4 dodatkowo w formie osprzętu dostępna jest przegroda. Umożliwia ona ewentualną modyfikację dwóch przegródek A4 do maksymalnie 4 przegródek w formacie 1/3 A4 (do każdej przegródki potrzebna będzie jedna przegroda).

Na zapytanie możliwy jest także indywidualny nadruk, np. z Państwa logo.
Im większy zakup, tym niższa cena!

Pozostałe formaty i sposób wykonania stojaczków na prospekty serii „Universum“, np. w wersji pojedynczej lub wiszącej, również dostępne są w naszym asortymencie.
materiał polistyren
kolor przezroczysty
format pionowy

 od 13,50 PLN*

za sztukę

Netto:  od 13,50 PLN* za sztukę

Proszę wybrać wariant:

format