Stojak odgradzający "Punkt zatrzymania"

Kod produktu: 80.0423.17
nowy
  • solidny i stabilny
  • wykwintny projekt
  • długość wyciąganego pasa: 2,5 metra

Specyfikacja

materiał aluminium
powierzchnia anodowana
materiał podstawy aluminium
kolor słupka srebrny
kolor taśmy czarny
wyciąg paska 2500 mm
szerokość taśmy 50 mm
średnica podstawy 330 mm
wysokość 972 mm
waga 7,4 kg
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Stojak odgradzający "Punkt zatrzymania" doskonale nadaje się do rozgraniczania pomieszczeń, wyznaczania odległości lub kolejek. Dzięki swojej stabilności i prostej konstrukcji słupek odgradzający jest idealny do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Używa się go na targach, w szpitalach lub na lotniskach.

Przedstawiony powyżej artykuł ma szerokie zastosowanie. Uniwersalny słupek jest łatwy do umieszczenia i daje się go szybko i wielokrotnie przesuwać. W ten sposób można w krótkim czasie wyznaczyć pewien obszar lub spontanicznie reagować na sytuacje.

Dzięki przedłużeniu pasa na wszystkie cztery strony nie ma żadnych ograniczeń w blokowaniu i rozgraniczaniu. Pas może być przedłużony do długości 2,5 metra. Ze względu na ciemny kolor pasek mocujący łatwo odróżnia się od słupków i tła, dzięki czemu bariery nie da się przeoczyć. Taśmy w trakcie użytkowania są solidnie zamocowane.
Po użyciu barierę można schować w celu zaoszczędzenia miejsca dzięki wyjmowanym słupkom. Na czas składowania na dole słupka poluzowuje się śrubę. Następnie rozdzielaa się od siebie dwie płyty nożne i słupek. Pasek bezpiecznie przechowywany jest wewnątrz artykułu.

Dużą mobilność stojaka odgradzającego gwarantują właściwości materiałowe. Cały stojak wykonany jest z aluminium anodowanego na srebrno. Ze względu na lekkość aluminium słupek waży tylko 7,4 kg, a jednocześnie jest niezwykle stabilny. Stabilność gwarantuje podstawa o średnicy 33 cm.
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę