Oferujemy szeroki wybór ekspozytorów prasowych takich jak stojak na gazety. To sprawdzony sposób na wyposażenie sklepów, ale także wnętrza kawiarni czy salonu usługowego. Wieszak na gazety produkujemy z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jest wytrzymały. Odpowiednia ekspozycja zapewnia skuteczną sprzedaż, dlatego starannie realizujemy każde zamówienie. Sprawdź, który stojak na czasopisma sprawdzi się najlepiej w Twoim sklepie. 

Więcej informacji »

Dlaczego warto kupić stojak na gazet VKF Renzel?

Stojak na gazety to niezbędny element wyposażenia kawiarni, poczekalni, hoteli oraz innych lokali usługowych, w których oczekujemy na zamówienie lub wizytę. Oferujemy solidnie wykonane produkty, które charakteryzują się stabilnością i trwałością. W VKF Renzel nie tylko zamówisz stojak na prasę czy stojak na ulotki, ale również zrealizujesz indywidualne projekty, które wymagają niestandardowych rozwiązań.

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę