Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Oferujemy szeroki wybór ekspozytorów prasowych takich jak stojak na gazety. To sprawdzony sposób na wyposażenie sklepów, ale także wnętrza kawiarni czy salonu usługowego. Nasze produkty wytwarzamy z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe. Przez wiele lat będą generowały sprzedaż w Twoim sklepie, zawsze świetnie wyglądając.
Zamknij
Użyj filtru

Wieszak na gazety, który zwiększy sprzedaż

Odpowiednia ekspozycja zapewnia skuteczną sprzedaż, dlatego starannie realizujemy każde zamówienie. Wieszak na gazety sprawdzi się zwłaszcza w sklepach i kioskach. Klasyczny, prosty wygląd przyciągnie uwagę do czasopism i prasy. Klient szybko znajdzie tytuł, który go interesuje i bez trudu po niego sięgnie. Łatwe wyjmowanie gazet to również spore ułatwienie i oszczędność czasu obsługi. Czasopisma zawsze będą prezentowały się świetnie. Polecamy również nasz stojak na gazety, który nie wymaga montażu do ściany czy innej powierzchni.

Stojak na czasopisma to propozycja stworzona z myślą o poczekalniach. Dostępność prasy w tym miejscu umili klientom czas oczekiwania na usługę. W efekcie poziom ich zadowolenia wzrośnie. Wykorzystując ekspozytor na gazety, wprowadzisz do przestrzeni ład i porządek.

W naszej ofercie znajdziesz też uchwyt na gazety. To nie tylko stojak na prasę. Możesz umieścić w nim również prospekty, broszury czy ulotki. Wielofunkcyjność tego produktu sprawia, że swoje zastosowanie znajdzie w wielu miejscach. Siedziby firm, biura, recepcje, hole to tylko niektóre przykłady. Oferujemy kilka wersji kolorystycznych.
 

Dlaczego warto kupić stojak na gazety VKF Renzel?

Stojak na gazety to niezbędny element wyposażenia kawiarni, poczekalni, hoteli oraz innych lokali usługowych, w których oczekujemy na zamówienie lub wizytę. Porządkują przestrzeń, umilając klientom czas oczekiwania. W punktach sprzedażowych nasze stojaki i wieszaki eksponują towar, ułatwiają klientowi wybór prasy, generując tym samym sprzedaż.

Oferujemy solidnie wykonane produkty, które charakteryzują się stabilnością i trwałością. W VKF Renzel nie tylko zamówisz stojak na prasę czy stojak na ulotki, ale również zrealizujesz indywidualne projekty, które wymagają niestandardowych rozwiązań.

Wybrany z naszej oferty stojak do gazet będzie ciekawym wypełnieniem przestrzeni sklepu, poczekalni lub recepcji. Wybierz pasujące do niego artykuły do promocji towarów lub standy reklamowe, by jeszcze lepiej wyeksponować swoją ofertę. Odpowiednio przedstawiony towar przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie klienta.

Sprawdź, który stojak na czasopisma sprawdzi się najlepiej w Twojej przestrzeni. Zobacz też artykuły higieniczne przydatne w każdym biznesie.

 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę