Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 


Dobrze uporządkowane i wyeksponowane na półkach towary to połowa sukcesu sprzedażowego. Listwy cenowe, przegrody regałowe, oddzielacze, separatory, listwy reklamowe z nadrukiem, listwy reklamowe bez nadruku, pozostałe listwy sklepowe, różnego rodzaju uchwyty oraz elementy typu zawieszki to niektóre produkty z naszej szerokiej oferty do oznaczania i porządkowania półek. Wszystkie artykuły do promocji towarów znajdziesz na naszej stronie, korzystając z funkcji wyszukiwania, również z dodatkowymi filtrami.

fachteiler-serie-mr

Serie „MR“

besonders lang - individuell kürzbar

fachteiler-serie-sr-abgeschraegt-ohne-warenstopper-22.0067.14-1

Serie „SR“

der Standard-Fachteiler mit festen Längen

fachteiler-serie-kd-22.0017.1-1

Serie „KD“

der günstige Fachteiler - individuell kürzbar

fachteiler-serie-mp-abgeschraegt-mit-sollbruchstellen-22.0195.1-1

Serie „MP“

der Alleskönner mit einfacher hinterer Befestigung

Zamknij
Użyj filtru

System przegród regałowych do porządkowania i oznaczania półek Perfekta


System przegród regałowych Perfekta to specjalistyczne w rozwiązania dedykowane do uporządkowania oraz oznaczania miejsc sprzedaży. W handlu tradycyjnym produkty te znane są pod skrótem POS (Point Of Sale). Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia bezpośrednio ze środowiskiem miejsca sprzedaży. Listwy do cenówek, przegrody regałowe, ścianki do półek sklepowych i inne tym podobne elementy, to w tych okolicznościach najważniejszy sposób komunikowania z otoczeniem. Systemy porządkowania półek jak Perfekta zapewniają Państwa półkom sprzedażowym wyposażenie w odpowiednie elementy do usystematyzowania i ekspozycji towarów.

Przegrody do regałów w systemie Perfekta, które mogą Państwo zastosować, występują w różnych kształtach, wysokościach oraz długościach. Wykonane są z materiałów PET i PC. Oddzielacze (separatory) regałowe są dostępne w następujących rozmiarach:

  • wysokość: 25, 45, 50, 60 oraz 120 mm;
  • długość: 285, 335, 385, 400, 410,435, 450, 485, 500, 560, 585 oraz 635 mm

Stosowanie przegród regałowych umożliwia systemowe porządkowanie półki poprzez takie produkty jak popychacze i wypychacze. Są to elementy przesuwające towar do frontu półki, co zapobiega zjawisku tzw. pustej półki, które skutecznie zniechęca klienta do zakupu.

Nasze popychacze występują w różnych wersjach z dopasowaną siłą pchnięcia do wyboru: 2N, 4N, 6N, 10N lub 14N). Dodatkowo dysponujemy całą gamą produktów pomocniczych, typu listwy cenowe, uchwyty regałowe do stopperków, wobblerów, cenówek, osłonek, ograniczniki frontowe w postaci nakładek, profili w kształcie litery L.
 

Przegrody do regałów dostosowane do potrzeb klienta

 

Gwarantujemy, iż z naszymi produktami standardowymi jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju półki (metalowej, drewnianej, szklanej oraz drucianej). Na życzenie jesteśmy gotowi zaprojektować indywidualne rozwiązania w zakresie systemu przegród regałowych oraz popychaczy. Ze względu na produkcję tych systemów w Polsce w trybie pilnym odpowiemy na każde zapytanie ofertowe.

Zachęcamy również do stosowania systemów podświetlania półki, które są szczególnie efektywne przy półkach szklanych podczas ekspozycji produktów ekskluzywnych.

Dodatkowe informacje, zamówienie wzorów oraz porady udzielą nasi pracownicy pod numerami telefonów: 63 240 35 18 lub 63 240 35 46

Zamknij menu
Przesuń w górę