Torba na owoce i warzywa "Mumbai"

Kod produktu: 46.0538.1
  • nowoczesna torba wielokrotnego użytku
  • przezroczysta siateczka z jednej strony z nylonu
  • i bawełna OEKO-TEX nie zawierająca szkodliwych substancji
  • zamykanie poprzez ściągacz
  • z możliwością prania
  • na zapytanie nadruk jednostronny

Specyfikacja

materiał bawełna / nylonowa siatka 100% Öko-Tex
gramatura [g/m²] 140 g/m²
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Trwała torba na warzywa i owoce to alternatywa na czasie dla znanych opakowań foliowych przyjazna dla środowiska.
Torba wielokrotnego użytku "Mumbai" dzięki dołączonej siatce nylonowej jest przezroczysta z jednej strony. Tym samym przy kasie można pokazać swoje zakupy bez konieczności opróżniania całej jej zawartości.
Druga strona wykonana jest w 100% z bawełny OEKO-TEX, a tym samym nie ma nic wspólnego z inżynierią genetyczną. Oprócz troski o środowisko połączenie materiałów oddychających zapewnia zachowanie świeżości składowanej żywności.
Torbę zamyka się ściągaczem. Dzięki temu przykładowo jabłka czy papryka nie wypadną i pozostaną na swoim miejscu. W razie potrzeby długowieczną torbę wielokrotnego użytku można łatwo i szybko wyprać, zapewniając jednocześnie świeżość dla kolejnych zakupów.
Na życzenie torbę "Mumbai" możemy wyposażyć w jednostronny nadruk z logo. Wystarczy złożyć zapytanie, a następnie rozprowadzić nowoczesne opakowanie dla warzyw i owoców w swoim sklepie.
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę