Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

W tej kategorii znajdują się stojaki na czasopisma, gazety, a także prospekty, foldery informacyjne oraz pocztówki. Są estetycznie wykonane, a jednocześnie uniwersalne, dzięki czemu będą pasować do niemal każdego wnętrza. Wieszaki na czasopisma powstają z wytrzymałych materiałów, co zapewnia im odpowiednio długą żywotność – dzięki temu nie musisz ich co chwilę wymieniać.
Zamknij
Użyj filtru

Stojaki na czasopisma – w różnych formatach i ilością przegródek

Wieszak na czasopisma to nie tylko niezbędny element wyposażenia sklepów, ale również kawiarni, czy punktów usługowych, w których klienci czekają na swoją kolej, by zostać obsłużeni. W naszym sklepie zamówisz stojaki dopasowane do charakteru i możliwości wnętrza – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni format, liczbę przegródek oraz kolor.

Wieszaki na czasopisma z oferty VKF Renzel charakteryzuje nowoczesny, ale i uniwersalny design. Dzięki temu wyeksponujesz nie tylko prasę, ale również materiały promocyjne, na których Ci w danym momencie zależy najbardziej. Stojaki na czasopisma sprawdzą się w poczekalniach, kioskach, a także w instytucjach publicznych takich jak biblioteki oraz czytelnie.
Sprawdź również: wieszaki na ulotki, wieszaki na gazety i czasopisma, oraz artykuły do promocji towarów – z naszą pomocą skompletujesz wyposażenie niezbędne w firmie, instytucji lub organizacji.
Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę