Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.
OK

Wodoszczelna ramka zaciskowa „Eco 35”

A2 (420 x 594 mm)

Kod produktu:

50.0151.2

  • wodoszczelna dzięki specjalnej profilowej technice uszczelniającej
  • narożniki ścięte po skosie anodowane na kolor srebrny
  • z otworami w dolnym profilu do przykręcenia w formie przykrytej
  • ścianka tylna z polistyrenu odporna na warunki atmosferyczne oraz folia ochronna odporna na promieniowanie ultrafioletowe
  • każda ramka pakowana osobno w stabilnym kartonie
  • na zapytanie dostępne wymiary specjalne od 20 sztuk i kolory palety RAL od 1 sztuki
    Opis
Ramka obrazkowa tego typu to optymalne rozwiązanie do prezentacji Państwa reklamy na zewnątrz. Dzięki specjalnej profilowej technice uszczelniającej plakaty idealnie chronione są przed deszczem. Montaż ramek zaciskowych w warunkach zewnętrznych następuje przeważnie poprzez przykręcenie. W tym celu każda ramka posiada dwa otwory w obydwóch profilach na długim boku. Antyodblaskowa folia ochronna z materiału odpornego na promieniowanie ultrafioletowej chroni plakat przed wyblaknięciem i zwiększa czytelność z każdego kąta widzenia. Ścianka tylna wykonana jest z polistyrenu odpornego na uderzenia wraz z gumową uszczelką dookoła.

Wykonanie ramek o wymiarach specjalnych na życzenie możliwe jest od 20 sztuk. Dzięki posiadanym urządzeniom do powlekania proszkowego w przypadku naszych standardowych ramek zaciskowych możemy na zapytanie zaofertować dopasowanie koloru profilu na podstawie palety kolorów RAL już od 1 sztuki!
materiał ramki: aluminium; kolor profilu: srebrny anodowany; typ narożników: skos; format: pionowy / poziomy; wykonanie wodoszczelne: tak

 138,01 PLN*

 99,03 PLN*

za sztukę
Ważne do 31.12.2018

Netto:  80,51 PLN* za sztukę

format plakatu

Akcesoria

Nadruk na papierze 200g/m2
A2

A2 

 588,33 PLN*

Zestaw do zawieszania

 

 25,14 PLN*