landing page prototypowanie 3d baner główny z napisem

Usługa druku 3D dla prototypów i małych nakładów

Produkujemy prototypy i krótkie serie przy użyciu druku 3D. Części i komponenty są zwykle prototypami na początku rozwoju produktu. Są one niezbędne do testowania projektów pod kątem funkcjonalności i dokładnego dopasowania do potrzeb. Prototypowanie 3D wykorzystujemy nie tylko do rozwoju własnych produktów, ale także oferujemy je naszym klientom jako usługę.

Łącznik wydrukowany w technologii druku 3D
Łącznik wydrukowany w technologii 3D
Usługa druku 3D: Stworzenie łącznika w pliku CAD
Podgląd łącznika 3D w programie CAD
Krótka seria produktu 3D, plik programu CAD
Krótka seria produktu 3D

Nasze usługi druku 3D

✓ Wizualizacje 3D
✓ Tworzenie, naprawa i sprawdzenie plików do druku
✓ Wykonanie prototypów, krótkich serii produktu, modeli na targi i części zamiennych
✓ Wysoka jakość i wytrzymałość dzięki użyciu onyksu (poliamid wzmocniony włóknem węglowym)
✓ Montaż i wykończenie wyprodukowanych produktów
✓ Szerokie możliwości logistyczne

Ze względu na wysoką jakość, nasze wydruki 3D są również wykorzystywane do produkcji krótkich serii. Jeśli na przykład potrzebujesz małego nakładu produktów, którego nie można wyprodukować w procesie formowania wtryskowego, ponieważ liczba sztuk jest zbyt mała lub nieopłacalna, wypełnimy tę lukę dzięki naszemu drukowi 3D.
Nie tylko druk 3D, ale także inne metody addytywne odgrywają coraz ważniejszą rolę w produkcji. W tym przypadku komponent jest tworzony poprzez dodanie materiału. W ten sposób można tworzyć różne części i konstrukcje bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Podstawą produkcji są pliki CAD 3D.

Istotną zaletą tego rodzaju produkcji jest to, że nie są wymagane żadne narzędzia ani dodatkowe urządzenia. Z reguły odpowiednie narzędzia do produkcji dokładnej wymiarowo muszą być najpierw wyprodukowane przy użyciu innych metod. W przypadku druku 3D, gdzie nie jest to konieczne, oszczędza się nie tylko koszty, ale i czas.

Rezultatem jest precyzyjnie wykonany prototyp lub niestandardowy komponent. Ze względu na wysoką jakość produktów, druk 3D rozwiewa wszelkie wątpliwości wobec procesów addytywnych. Użyj prototypu, aby przyjrzeć się produktowi z bliska. Lub zastąp proces formowania wtryskowego funkcjonalnym drukiem 3D do produkcji krótkich serii.

Świetna jakość

Wysokiej jakości struktura powierzchni i wytrzymałość

Precyzyjność i dokładność

Precyzyjna produkcja na wymiar dzięki addytywnemu drukowi 3D

Produkcja bez dodatkowych narzędzi

Produkcja bez drogich narzędzi i dodatkowych urządzeń

Z pomocą prototypowania 3D można zapobiec ewentualnym błędom lub słabościom nowych produktów. Dzięki modelom 3D lub dokładnej produkcji komponentów można kompleksowo przetestować swój projekt. W ten sposób można zidentyfikować słabe punkty i wady przed faktyczną produkcją. Ze względu na szybką produkcję wyrobów drukowanych w 3D, etap ten można łatwo włączyć do procesu rozwoju produktu.

Wykorzystaj druk 3D do zapewnienia funkcjonalności szczególnie złożonych komponentów. Dzięki naszemu szybkiemu prototypowaniu sporządzamy prototypy o wymiarach do 200 x 300 x 300 mm². Już teraz wydrukuj swoje prototypy, z dokładnymi wymiarami i w wysokiej jakości! Prześlij nam swoje pliki CAD 3D lub pozwól nam przygotować odpowiednie dane.

Stwórz swój projekt za pomocą technologii CAD

Podczas opracowywania nowych produktów pliki CAD są wykorzystywane do tworzenia projektów wizualizacji 3D. Oznacza to, że już na wczesnym etapie można zobaczyć ostateczny wygląd produktu. Zaletą technologii CAD jest to, że wszystkie dalsze procesy rozwoju opierają się na tych cyfrowych danych.

Prześlij swoje pliki do druku

Możesz przesłać nam swoje pliki do druku:
  • przez e-mail
  • przez FTP (dane dostępu otrzymasz od naszych specjalistów)
  • przez Web Upload (dane dostępu otrzymasz od naszych specjalistów)
  • przez płytę CD/DVD
Chcesz wyprodukować nowy produkt, ale najpierw musisz opracować prototyp? Potrzebujesz odpowiedniego komponentu lub części zamiennej? Chcesz zaprezentować konkretny model 3D na targach? Lub wyprodukować krótką serię złożonych komponentów w sposób ekonomiczny i szybki? Nasza usługa druku 3D jest właściwym rozwiązaniem dla tych i wielu innych problemów.

Proces rozpoczyna się od zdefiniowania wymagań dotyczących produktu lub prototypu. Na podstawie zdefiniowanych wymiarów i cech można utworzyć odpowiedni plik CAD. Możesz przesłać nam te dane w dowolnym formacie pliku CAD 3D na różne sposoby. Przed rozpoczęciem drukowania 3D ponownie sprawdzamy dane pod kątem błędów.

W ten sposób zapewniamy dokładne wymiarowo i wolne od błędów drukowanie danych. Masz niekompletne dane? Brakuje Ci zdolności niezbędnych do stworzenia pliku CAD 3D? Nasi specjaliści chętnie podejmą się tego zadania i stworzą dane dokładnie według Twoich pomysłów i specyfikacji.

Planowanie

Zdefiniowanie wymiarów i rozwoju produktu/prototypu

Tworzenie

Przygotowanie pliku CAD 3D do druku 

Weryfikacja

Sprawdzenie i ewentualne poprawki plików do druku 

Produkcja

Druk 3D i sporządzenie Twojego prototypu lub krótkiej serii produktu 

Na koniec następuje faktyczna produkcja danych. Wysokiej jakości druk 3D pozwala uzyskać produkt o dokładnych wymiarach. Struktura powierzchni i wytrzymałość zalecają ten proces dla różnych branż. Na koniec oferujemy końcowy montaż lub udoskonalenie wydruków 3D.

Poszczególne komponenty mogą zostać dostarczone w stanie gotowym do montażu lub poddane dalszej obróbce. Możliwe jest również dalsze dostosowanie lub indywidualizacja poprzez malowanie.
Druck_und_Veredelung

Druk i wykończenie

Chętnie wzbogacimy Twój prototyp o nadruki lub lakierowanie. Udoskonalimy Twój prototyp 3D lub krótką serię produktu według Twoich potrzeb.

IMG_2978

Końcowy montaż i logistyka

Pozwól nam zmontować komponenty lub krótkie serie Twojego wyrobu i otrzymaj w pełni gotowy produkt.

Oprócz usługi druku 3D posiadamy wieloletnie doświadczenie w wielu innych procesach. Nasza firma to dobry wybór do realizacji różnych potrzeb, produktów i przetwarzania różnorodnych materiałów. Odkryj nasze możliwości w zakresie produkcji ekspozytorów i innych konstrukcji.
kunststoff_head

Przetwarzanie tworzyw sztucznych

Przetwarzamy tworzywa sztuczne poprzez termoformowanie, formowanie wtryskowe, ekstruzję, laserowanie, frezowanie CNC, polerowanie, gięcie, klejenie / łączenie i montaż / produkcję.

Dowiedz się więcej »
holz_head

Obróbka drewna

Obrabiamy drewno poprzez frezowanie CNC, piłowanie lub cięcie.

Dowiedz się więcej »
metall_head

Obróbka metalu

W naszej produkcji metali stosujemy obróbkę laserową, wykrawanie, spawanie, sztancowanie, gięcie, prasowanie, piłowanie, malowanie proszkowe, galwanizowanie, chromowanie i anodowanie.

Dowiedz się więcej »
aluminiumverarbeitung

Obróbka aluminium

Przetwarzamy aluminium poprzez cięcie laserowe, sztancowanie, wytłaczanie, piłowanie, malowanie proszkowe, anodowanie i frezowanie.

Dowiedz się więcej »

Prototypowanie 3D i druk 3D w VKF Renzel

Skorzystaj z naszej usługi druku 3D, aby wyprodukować wysokiej jakości prototypy. Wybierz wykonanie prototypu 3D, aby zapewnić sukces Twojego produktu już na wczesnym etapie.

Skontaktuj się z nami już teraz, prześlij swoje dane i zleć wydrukowanie modelu 3D! Oferujemy kompleksową usługę od tworzenia plików do końcowego montażu.

Formularz kontaktowy

Wysyłając do nas zapytanie, deklarują Państwo Polityka prywatności iż zapoznali się Państwo z treścią i zgadzacie się z nią.
Zamknij menu
Przesuń w górę