W związku z dużą ilością zamówień informujemy, że terminy dostaw mogą się nieznacznie wydłużyć. Za utrudnienia przepraszamy.

VKF Renzel_E-Commerce

Stałe zatrudnienie

Szukacie Państwo nowych wyzwań? U nas znajdziecie wiele możliwości rozwoju zawodowego w różnych dziedzinach. Oferujemy Państwu szerokie perspektywy w rozwijającym się przedsiębiorstwie! Możecie rozpocząć własną drogę zawodową natychmiast po ukończeniu edukacji lub wesprzeć nas swoim doświadczeniem i kontynuować karierę w zmotywowanym i osiągającym doskonałe wyniki zespole.

Jesteście zainteresowani wsparciem naszego zespołu?
Czekamy na Państwa zgłoszenie.

Aby złożyć swoją kandydaturę, prosimy o dosłanie CV wraz z listem motywacyjnym pod adres
info@vkf-renzel.pl

Specjalista ds realizacji zamówień

Obowiązki:

    wprowadzanie danych do systemu handlowego
    planowanie oraz kontrola terminów realizacji
    współpraca z działem zamówień, produkcją oraz logistyki towarowej
    analiza danych, sporządzanie raportów

Wymagania:

    doświadczenie na podobnym stanowisku (wymóg obowiązkowy)
    wykształcenie handlowe
    bardzo dobra organizacja pracy własnej
    dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęci do pracy
    znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

    przyjazne dla pracownika warunki pracy
    warunki finansowe dopasowane do zaangażowania oraz osiągnięć pracownika
    pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
    możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres e-mail: sprzedaz@vkf-renzel.pl

Pracownik produkcji

Wymagania:

    umiejętność pracy w skupieniu
    zdolności manualne
    umiejętność dostosowania się panujących we firmie zasad
    umiejętność pracy w zespole
    zaangażowanie, dyspozycyjność
    chęć pracy w systemie jedno- oraz dwuzmianowym

Oferujemy:

    dobre warunki finansowe

Zamknij menu
Przesuń w górę