Płatności i przesyłka

 

Koszty dostawy:

  • odbiór osobisty w punkcie: 0 zł
  • paczka: 30 zł netto
  • przesyłka spedycyjna (paleta) – 120 zł netto
  • przesyłka poza teren Polski – opłata dodatkowa naliczana indywidualnie.
  • Za artykuły o długości powyżej 2 metrów obowiązuje opłata transportowa za dłużyce w kwocie 150 zł netto.

 

Do palet niestandardowych lub gdy towar wystaje poza paletę doliczamy opłatę 43 zł.

 

Towary duże, opisane jako Przesyłka spedycyjna, których transport odbywa się wyłącznie na palecie oznaczone są symbolem:

 

Termin dostawy

Terminy dostawy uzależnione są od aktualnej dostępności towarów w naszym magazynie. O ile nie zaznaczono inaczej w opisie przedmiotu, dostawa towaru następuje w ciągu 3 - 21 dni roboczych (nie licząc sobót, niedziel i świąt). W przypadku ewentualnych zmian w przedmiocie terminu realizacji zamówienia, poinformujemy o tym zamawiającego w mailu.
Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo potwierdzenie zamówienia, w którym określony zostanie dokładny termin dostawy.

 

Sposoby płatności

  • Przelew bankowy
  • Pobranie
  • DotPay
  • Przy odbiorze osobistym, w siedzibie firmy

 

Przelew bankowy - wpłata na konto VKF Renzel przed wysyłką towaru

Kupujący decyduje o wpłacie kwoty za zakupiony towar w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Jeśli Kupujący wybiera tę formę zapłaty, otrzyma e-maila, który zawierał będzie numer konta VKF Renzel oraz kwotę jaką należy wpłacić za towar. Ważne jest podanie w tytule wpłaty swojego imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia Kwotę określoną w potwierdzeniu zamówienia należy wpłacić na konto w ciągu 10 dni.

 

Płatność za pobraniem:

Kupującemu umożliwia się dokonanie zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i opłatę dodatkową pobrania.

 

Płatność elektroniczna za pośrednictwem DotPay

W przypadku wpłaty za pośrednictwem DotPay (przelew z różnych banków on-line. Gdy Kupujący zdecyduje się na taki sposób zapłaty, otrzyma bezpośredni link na stronie DotPay.pl, gdzie szybko i sprawnie będzie mógł dokonać przelewu. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

 

Nr rachunku bankowego VKF Spork Heinz Renzel

Bank PEKAO S.A. I Oddział w Koninie
Nr 90 1240 1415 1111 0000 1828 2922

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu:
sprzedaz@vkf-renzel.pl
Tel. 0048 63 240 35 50

 

 

Zamknij menu
Przesuń w górę