Informacje prawne

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
ul. Objazdowa 25
62-500 Konin
 
NIP: 665-10-02-871
REGON: 310181562
 
Tel: 0048 63 240 35 00
Fax: 0048 63 240 35 -20/21/22
 
E-Mail: info@vkf-renzel.pl
Web: www.vkf-renzel.pl
 

Wskazówki prawne

Wszystkie teksty, obrazy i inne upublicznione informacje podlegają prawu własności firmy, jak również osób trzecich. Powielanie, rozpowszechnianie i udostępnianie dozwolone wyłącznie za odwołalną i nieprzekazywalną zgodą firmy.
 
Umieszczanie linków, które przekierowują na treści niniejszej strony web, wymagają zgody firmy. O taką zgodę należy występować każdorazowo przy zasadniczej zmianie treści strony, z której następuje przekierowanie, jednakże taka zgoda może zostać cofnięta. Surowo wzbronione jest przekierowywanie ze stron z treściami nielegalnymi, gorszącymi, wprowadzającymi w błąd oraz zniesławiającymi.
 
Treści strony są dobierane z największą starannością. Jednakże nie dajemy gwarancji na aktualność oraz kompletność strony.
 
Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści stron powiązanych za pomocą linków, ponieważ nie ma tu do czynienia z własnymi treściami. Linki zewnętrzne zostały sprawdzone pod kątem treści niezgodnych z prawem, które nie były wykrywalne w momencie wprowadzenia linków. Względem obcych treści nie istnieje jednakże powszechny obowiązek nadzoru.
 

Dane źródłowe wykorzystanych obrazów i grafik:

handshake - © Rui Vale de Sousa - Fotolia.com
green - © Nicole Effinger - Fotolia.com
Zamknij menu
Przesuń w górę