Lokalizacja Polska

Kompetencja i doświadczenie w promocji sprzedaży

Od ponad 30 lat firma VKF Renzel jest obecna na rynku promocji towarów i usług. Kompetencja, niezawodność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do Państwa potrzeb to cechy, dzięki którym stale rozwijamy techniki sprzedaży i wspieramy naszych klientów.

Obecnie posiadamy filie w wielu krajach. Powierzchnia, którą zajmujemy, wynosi łącznie ponad 100 000 metrów kwadratowych. Zatrudniamy 870 pracowników w wielu krajach, a nasze obroty na całym świecie wynoszą ok. 100 milionów euro.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszego katalogu lub do zapoznania się z naszym asortymentem na targach albo za pośrednictwem internetu.

Katalog „aktywny Doradca Handlowy” zawiera pełną ofertę naszych produktów i jest wydawany każdego roku w 17 językach. Poza tym wydajemy katalogi z ofertą specjalną. Rokrocznie grupa VKF uczestniczy w ok. 50 imprezach wystawienniczych na całym świecie, na których prezentuje swoje produkty Nasza oferta dostępna jest również na ponad 30 domenach internetowych.

Zespół doradców handlowych VKF Renzel liczy ok. 100 osób i jest stale do Państwa dyspozycji w kraju i za granicą.

Kariera

Szukacie Państwo nowych wyzwań? U nas znajdziecie wiele możliwości rozwoju zawodowego w różnych dziedzinach.

Stałe zatrudnienie »

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę