Mobilna ścianka działowa „SAFE“

Kod produktu: 80.1125.1
  • wszechstronność
  • możliwość rozbudowy
  • szybki i łatwy montaż
  • możliwe różne formaty akrylu i wysokości profili

Specyfikacja

materiał konstrukcji aluminium
materiał płyty szkło akrylowe
materiał podstawy stal
grubość szkła 3 mm
wymiary płyty 800 x 1200 mm
średnica podstawy 320 mm
całkowita szerokość 2100 mm
całkowita wysokość 2020 mm
wysokość profilu 2000 mm
waga ok. 13 kg
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Chcesz oddzielić od siebie działy, miejsca pracy lub kolejki? Dzięki mobilnej ściance działowej "SAFE" zachowują Państwo uniwersalność i wysoką jakość w rozgraniczaniu. Ściana może być używana w różnych miejscach, takich jak biura, gabinety lekarskie, strefy kasowe lub obiekty użyteczności publicznej. Bez względu na to, gdzie zostanie użyta, dzięki panelowi z przezroczystego szkła akrylowego utrzymuje światło i otwartość pomieszczenia. Przekonaj się o dużej uniwersalności i wszechstronności modelu "SAFE".

Przegroda jest nie tylko łatwo regulowana i mobilna, ale może być również ustawiona pod różnym kątem. Zawias pomiędzy dwoma elementami ściennymi artykułu zmienia tą wersję w ścianę składaną. W ten sposób można wyznaczyć obszary pod dowolnym kątem, a strefy kas lub kolejek można rozgraniczyć.

Ściana, którą można układać na różne sposoby, przekonuje w każdej pozycji swoją stabilnością. Zapewniają ją trzy okrągłe podstawy wykonane ze stali w prostym, szarym kolorze. Podstawę ściany uzupełnia rama aluminiowa w połączeniu z dwoma szybami akrylowymi. Ściana składana ma całkowitą wysokość 2020 mm i wagę 13 kg.

Na życzenie klienta, dzięki własnej produkcji, możliwe są inne formaty akrylu i wysokości profili. Razem mamy możliwość optymalnego dopasowania składanej ścianki do Państwa firmy. Standardowy rozmiar panelu to 800 x 1200 mm. Dodatkowo produkt jest rozszerzalny. Dzięki dodatkowym elementom przegroda może być bez problemu rozbudowywana, a oferowana ochrona może być zmaksymalizowana.

Artykuł można szybko i łatwo zmontować od razu po dostawie. Po zamontowaniu ściana działowa szybko daje możliwość oddzielenia, pełniąc funkcję ochrony higienicznej. Kropelki, bakterie i patogeny są zatrzymywane na szkle akrylowym.

Akcesoria

Więcej...
Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę