Ramy tekstylne i stretch z oświetleniem oraz bez oświetlenia

Ramy tekstylne i stretch umożliwiają wyświetlenie reklamy i informacji  w wysokiej jakości na dużej powierzchni. Różne systemy banerów reklamowych pozwalają na wyeksponowanie treści reklamowych w różnych miejscach. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków,a dzięki systemom można w pełni wykorzystać potencjał promocji sprzedaży.

Nasze bestsellery do Twojej promocji sprzedaży

Kategoriebanner_Indoorsysteme_Pl
Kategoriebanner_Indoorsysteme_mobil_PL
W pomieszczeniach wewnętrznych do efektywnego eksponowania reklam stosuje się nie podświetlane i podświetlane ramy tekstylne. Ramy zazwyczaj składają się z gładkiej aluminiowej ramy, która jest wyposażona w wyżłobienie. Zaciśnięty w ten sposób baner jest prezentowany w najwyższej jakości. Zarówno jako stojak ekspozycyjny, do montażu na ścianie, jak i model wiszący, ramy stretch tworzą świadomość wśród klientów.

Nieoświetlone systemy

Tekstylne ramy stretch są używane do wielkoformatowej i efektownej reklamy. Wysokiej jakości drukowane banery tekstylne są doskonale naciągnięte i prezentowane za pomocą różnorodnych ram. W punktach sprzedaży, w biurach i wielu innych miejscach służą jako element przyciągający wzrok i cieszący się dużym zainteresowaniem klientów. Dzięki atrakcyjnej prezentacji możesz skutecznie promować swoją sprzedaż i budować wizerunek marki.

Oświetlone systemy

Podczas gdy systemy nieoświetlone przyciągają uwagę tylko w ograniczonym czasie, ramy podświetlane mogą być używane przez całą dobę. Dzięki modułom LED banery reklamowe są równomiernie oświetlone. Efekt świetlny przyciąga wzrok klientów, szczególnie w ciemnych zimowych miesiącach. Ponadto podświetlona ściana może wpłynąć na atmosferę pomieszczenia jako dodatkowe źródło światła.

Technika LED ram stretch - LED na Dibondzie®

Odpowiednia do jednostronnej ramy do 2.000x 1.000(szerokość x wysokość).
Technik der LED Spannrahmen für Wandrahmen

Technika LED ekspozytorów stojących - Edge-Light-Technik

Odpowiednia do podwójnych ram do 3.000 x 2.000(wysokość x szerokość).
Edge Light Technik für doppelseitige LED Rahmen

Technika LED ekspozytorów stojących - LED na stabilizatorze

Odpowiednia do podwójnych ram do 3.000 mm(wysokość). Szerokość: prawie nieograniczona.
LED Module bei den beleuchteten Textilspannrahmen
Kategoriebanner_Ourdoorsysteme_PL
Kategoriebanner_Ourdoorsysteme_mobil_PL
Dobre umiejscowienie reklamy pozwala na dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów. Jednym z popularnych nośników reklamy zewnętrznej są ramy tekstylne. Ich zadaniem jest wzbudzanie zainteresowania w strefie dla pieszych, na ulicy lub podczas imprez plenerowych. Z uwagi na warunki atmosferyczne, nasze systemy zewnętrzne muszą sprostać specjalnym wymaganiom. Przedstawione poniżej modele zewnętrzne spełniają wymagania dotyczące długotrwałego użytkowania na zewnątrz.
 

Baner z nadrukiem cyfrowym do ram nieoświetlonych

Zachęcamy do zapoznania się z wysokiej jakości banerami do nie podświetlanych ram tekstylnych. Możemy wykonać druk cyfrowy na banerach z wybranym przez Państwa motywem. Zanim baner zostanie wydrukowany, sprawdzamy poprawność danych. Opcjonalnie możemy opracować dla Państwa projekt do druku.

Baner z nadrukiem cyfrowym do ram podświetlanych

Odpowiednie banery do druku cyfrowego do ram podświetlanych otrzymają Państwo bezpośrednio z artykułem. Baner do jedno- lub dwustronnej ramki LED umożliwia równomierne podświetlenie motywów. W przypadku ramek jednostronnych, np. baner Block-out gwarantuje, że światło nie jest tracone "do tyłu" i że całe światło jest skupione na jednostronnej prezentacji.

Dodatkowe akcesoria do ram stretch

Poza asortymentem ram tekstylnych, w naszym sklepie internetowym oferujemy również wiele akcesoriów. Oprócz banera najwyższej jakości dostępne są również inne elementy do kompleksowego wyposażenia produktów.
Zamknij menu
Przesuń w górę