KategoriebannerTensatorenPL

Słupki odgradzające i bariery taśmowe marki Tensator®

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne bariery Tensator®. Możesz wybierać spośród różnych kolorów taśm i różnych materiałów słupków. Wybierz odpowiedni produkt dla swojej firmy.

Słupki odgradzające - odkryj cały asortyment »

Słupki odgradzające Tensator®: innowacyjne, funkcjonalne i pewne

Marka Tensator® oznacza innowacyjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość. Popularne słupki odgradzające i barierki są używane na całym świecie. Jako mobilne szlabany znajdują zastosowanie w wielu różnych obszarach, mogą być szybko przemieszczane, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo i porządek.

Porządek i bezpieczeństwo są ważną częścią codziennego życia w wielu różnych sektorach gospodarki. Lotniska, sklepy odzieżowe czy obiekty użyteczności publicznej to jedne z miejsc, w których wykorzystuje się te elementy. W tych miejscach służą one do kontrolowania kolejek, wyznaczania różnych stref lub zabezpieczania określonych obszarów.

Zastosowanie słupków odgradzających

Słupki odgradzające są prostymi elementami, ale mają wysoką wartość użytkową. Mogą być wykorzystywane do osiągania różnych celów. Proste naprężenie taśm może definiować obszary i strukturyzować przepływ osób.

Tensatory® zapewniają optymalne warunki do realizacji Twoich celów. Dzięki wysokości wynoszącej około jednego metra, słupki zapewniają optymalną wysokość. Wysokość jest uzupełniona wysokiej jakości i trwałą taśmą do odgradzania lub wyznaczania obszarów. Każdy słupek ma trzy złącza taśmowe. Daje to niezliczone możliwości, jeśli chodzi o wyznaczanie stref bezpieczeństwa i organizowanie poczekalni.

Istnieje również kilka możliwości wyboru słupków. Oprócz zwykłego czarnego koloru słupka, można również wybrać wersję błyszczącą chromowaną. Wybrany kolor słupka można połączyć z wybranym kolorem taśmy. Po wybraniu odpowiedniego systemu Tensator można korzystać z jego wielu zalet.

Swoboda ustawiania

Łatwa i szybka zmiana położenia.

Wysoka jakość

Wysoka jakość produktu, od słupka po taśmę.

Najlepiej zoptymalizowane

Niewiele wysiłku dla większego bezpieczeństwa i porządku.

Łatwe odgradzanie

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko tensatory, ale także wiele innych barierek i systemów kontroli ruchu osób. Oprócz wielu funkcjonalnych artykułów, istnieje wiele innych systemów do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, a także pasujące akcesoria.

Podczas gdy design i funkcjonalność są najważniejszymi czynnikami w przypadku zastosowań wewnętrznych, wysoki stopień stabilności musi być zapewniony również w przypadku zastosowań zewnętrznych. Aby zapewnić stabilną podstawę, dostępne są różne podstawy z możliwością napełniania. Podstawki te można łatwo wypełnić piaskiem lub wodą i zapewnić, że słupki barierowe nie ruszą się z miejsca.

Dzięki odpowiednim akcesoriom różne systemy można wyposażyć w banery lub inne opcje mocowania. Szczególnie praktyczne są tutaj różne uchwyty ścienne. Uchwyty są przymocowane do ściany, a taśmy lub linki można po prostu zaczepić. W ten sposób barierę można łatwo udoskonalić za pomocą odpowiednich akcesoriów.

Wszechstronne zastosowanie w różnych obszarach


Ze względu na wysoką funkcjonalność tensatory są wykorzystywane w wielu różnych sektorach gospodarki. Następujące branże należą do obszarów zastosowań, które korzystają ze słupków odgradzających:
Zamknij menu
Przesuń w górę