System regałowy Easyfill Ambient


innowacyjny i inteligentny system regałowy

System regałowy Easyfill Ambient

 

innowacyjny i inteligentny system regałowy

Co potrafi system regałowy  ?

System regałowy Easyfill to innowacyjne rozwiązanie w branży wyposażenia sklepów. Regały można obrócić o 180 stopni za pomocą dźwigni. Można szybko zmieniać ekspozycję poprzez obrócenie regału. Dzięki temu systemowi możesz osiągnąć liczne korzyści w zakresie ochrony środowiska, kosztów i obrotów.
 
 
Chciałbyś wiedzieć, ile możesz zyskać dzięki systemowi regałowemu Easyfill?  

Skontaktuj się z nami już teraz »

First In - First Out

landing page easyfill kółko 1

 

Dzięki systemowi regałowemu Easyfill można konsekwentnie realizować zasadę FIFO (First In - First Out) i przestrzegać kolejności sprzedaży. W ten sposób można trwale zredukować marże za przeterminowaną żywność i obniżyć koszty utylizacji.

 

Oszczędność czasu i nakładu pracy

landing page easyfill kółko 2

 

Innowacyjny system obrotowy upraszcza dbanie o ekspozycję na półkach i minimalizuje czas potrzebny do uzupełnienia asortymentu. Nie ma potrzeby ciągłego przesuwania towarów w celu zmniejszenia braków magazynowych.

 

Wzrost obrotów

landing page easyfill kółko 3

 


Poprzez nachylenie półek, towary automatycznie przesuwają się do przodu. W ten sposób Twoje półki zawsze są wypełnione. W połączeniu z większą liczbą towaru na półkach zwiększa to Twoją sprzedaż.

 

Ograniczenie utylizacji przeterminowanych produktów

landing page easyfill kółko 4

 


Dzięki napełnianiu regału od tyłu, produkty z krótszą datą przydatności do spożycia automatycznie przesuwają się naprzód. To, co szybko traci ważność, jest teraz brane przez klienta w pierwszej kolejności.

 

Genialny i ekologiczny

landing page easyfill obrazek 5 bundespreis
 
 
Produkty z najkrótszą datą przydatności do spożycia są kupowane w pierwszej kolejności, ponieważ półki są uzupełniane od tyłu. Dzięki temu sprytnemu i innowacyjnemu pomysłowi Easyfill wygrał konkurs Bundespreis 2020, którego myśl przewodnia brzmiała "Za dobre żeby wyrzucić".

Przeczytaj raport » 

Doświadczenia klientów z systemem regałowym Easyfill Ambient

Stern
Stern
Stern
Stern
Stern
Zwiększenie sprzedaży na wyciągnięcie ręki!

 

Zasada działania systemu regałowego Easyfill jest sensowna ale jednocześnie bardzo prosta. Regały są napełniane od tyłu zgodnie z zasadą FIFO. Aby uzupełnić asortyment regał można obrócić o 180 stopni. Obrócenie daje dostęp do tylnej części regału, gdzie można umieścić nowy towar. Bez wysiłku i bez konieczności przesuwania towarów, które już znajdują się na półce. System regałów Easyfill TurnLoader Ambient może być stosowany do prawie wszystkich produktów z asortymentu suchego

Powierzchnia półek w sektorze handlu detalicznego oferuje stały potencjał optymalizacji. Zmniejszająca się wydajność powierzchni oraz dążenie do jak najszerszego asortymentu komplikują proces optymalizacji. 

Temat ekspozycji odgrywa decydującą rolę w optymalizacji półek sklepowych. W systemie regałów TurnLoader Ambient, dzięki innowacyjnemu montażowi, można umieścić więcej półek w porównaniu do standardowych regałów. Maksymalizuje to przestrzeń prezentacji Twoich produktów. Możesz oferować więcej produktów bez konieczności poszerzania powierzchni regałów.
Pozycja do sprzedaży
Pozycja do sprzedaży
Obracanie
Obracanie
Pozycja do uzupełnienia asortymentu
Pozycja do uzupełnienia asortymentu
EasyFill Regalsystem Abmessung
Regały są dostępne jako kompletny system Easyfill lub mogą być dopasowane do istniejących systemów regałowych na towary suche, pochodzących od popularnych producentów, takich jak StoreBest, Umdasch i Wanzl. W tym celu należy przestrzegać minimalnej wysokości półki wynoszącej 1600 mm.

Swobodnie dopasuj półki do swoich produktów. Aby zmaksymalizować powierzchnię sprzedaży, umieść produkty o podobnej wysokości na tej samej półce. W ten sposób zmniejsza się odległość między produktem a następną półką. Teraz masz możliwość dodania kolejnych półek. 

Dzięki pochylonej pozycji półek, towar automatycznie przesuwa się do przodu. Stopery przednie na czterech różnych wysokościach bezpiecznie utrzymują różnorodne produkty na półce.

Aby zapewnić bezpieczne ustawienie, pojedynczy system regałów musi być przymocowany do ściany. Pomimo montażu na ścianie, system Easyfill TurnLoader Ambient pozwala na elastyczną integrację z innymi elementami pomieszczenia.

Rozwiązaniem umożliwiającym swobodne umieszczenie w pomieszczeniu jest montaż plecami do pleców. W ten sposób regały zapewniają sobie wzajemną stabilność. W razie potrzeby na odpowiednim końcu można umieścić kolejny regał jako ściankę przednią.

 
Dyrektor filii Jens Jänecke 

Filia EDEKA w Adendorf jest zarządzana przez Jensa Jänecke, który wraz z zespołem 112 pracowników prowadzi sklep o powierzchni 4200 metrów kwadratowych.


Jakie są zalety systemu Easyfill?

"Zalety, które widzimy w systemie regałów Easyfill są bardzo znaczące. [...] Obserwujemy doskonałą ekspozycję produktu, co oznacza, że produkt jest zawsze z przodu, tam gdzie widzi go konsument. Jest dobrze oświetlony, a marketing produktu odgrywa ważną rolę".
 
Do jakich rodzajów produktów można wykorzystać system regałowy Easyfill?

"Systemy Easyfill są odpowiednie dla bardzo różnych produktów. Zalety są zawsze takie same. Oznacza to, że obecność produktu, jego świeżość, niższe koszty, łatwa obsługa są zasadniczo niezwykle korzystne, od świeżego piwa po piwo w puszkach".


Czy inwestycja w system regałowy Easyfill się opłaca?

"Oczywiście system Easyfill jest również inwestycją i musi być dobrze sprawdzony, żaden sprzedawca nie może tego zrobić bez obiecania sobie odpowiednich korzyści. Jesteśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni. Z mojego punktu widzenia zdecydowanie można pokazać, że inwestycja zwraca się w ciągu roku".
 

Twoje korzyści w skrócie:

 • nadaje się do prawie wszystkich produktów z asortymentu suchego
 • upraszcza konserwację półek
 • oszczędność kosztów
 • zawsze zapewnia obecność produktów z przodu półki
 • nowoczesny wygląd
 • poprawa komfortu zakupów
 • oszczędność czasu podczas wykładania towarów
 • wyższa produktywność
 • mniej odpadów żywnościowych
 • elastyczne opcje ustawiania 
 • przyszłościowe rozwiązanie

Volle Warenfront
Półki są montowane pod kątem 8 stopni. Konwencjonalne systemy regałowe mieszczą ok. 6 półek w jednym systemie, w zależności od tego, jak są zaopatrzone. Rozwiązania regałowe Easyfill oferują więcej.

Wolna przestrzeń przeznaczona do uzupełniania zapasów jest eliminowana poprzez dokładanie towarów od tyłu. Wysokość półek można optymalnie dostosować do towaru. Automatycznie zmniejsza to odległość do następnej półki, a do systemu można wstawić więcej półek.
Klienci chwytają produkt znajdujący się z przodu krawędzi półki z najkrótszą datą przydatności do spożycia. Dzieje się tak, ponieważ półki są nachylone. Umożliwia to przesuwanie towarów do przodu półek. Jest to zaleta, z której nie mogą skorzystać konwencjonalne półki bez dodatkowych systemów popychających.
Często zdarza się, że klienci kupują w supermarkecie żywność z odległą datą przydatności do spożycia. Aby znaleźć te produkty, muszą przeczesywać półki. Powstaje ogólny nieporządek, a żywność z krótszą datą przydatności do spożycia trafia na tył półki. Zdarza się więc, że produkty te tracą ważność, zanim zostaną sprzedane.
System regałów Easyfill przeciwdziała temu zjawisku. Zgodnie z zasadą FIFO, nowe produkty są uzupełniane od tyłu. W ten sposób produkty z krótszą datą przydatności do spożycia automatycznie przesuwają się na przód, podczas gdy te z dłuższą datą przydatności do spożycia są umieszczane z tyłu. Produkty, których termin przydatności do spożycia wkrótce upłynie, znajdują się teraz na samym przodzie półki i będą brane przez klientów w pierwszej kolejności. Dzięki niskiej wysokości do następnej półki, szukanie po półkach nie jest już możliwe. Za ten zrównoważony system regałów z zasadą sprzedaży FIFO, Easyfill otrzymał w 2020 roku nagrodę Bundespreis "Za dobre żeby wyrzucić".

Skontaktuj się z nami teraz

Masz pytania?

Chętnie doradzimy:

Kundenberater
Doradca klienta
Ewelina Puka
 
Wysyłając do nas zapytanie, deklarują Państwo Polityka prywatności iż zapoznali się Państwo z treścią i zgadzacie się z nią.
 
Zamknij menu
Przesuń w górę