21-16-01_de_1740x600-2

Odkryj nasze ekspozytory reklamowe zrobione z drewna


Stojaki reklamowe dla reklamy przyjaznej środowisku!

Drewniane podłogowe stojaki reklamowe i prezentery reklamowe na biurko robią ogromne wrażenie swoją przyjaznością dla środowiska i naturalnym wyglądem. Oba rodzaje stojaków, zarówno te podlogowe jak i te do postawienia na stoliku, idelanie sprawdzą się do prezentacji prospektów i materiałów reklamowych. Odkryj nasze drewniane produkty po to aby twoja firma mogła pochwalić się i wyróżnić wyposażeniem przyjaznym dla środowiska. Dostosuj produkt do własnych potrzeb za pomocą odpowiedniego malowania  lub ukształtowania. 

Stojak reklamowy przyjazny środowisku "Nerine"

 • pięknie wyprofilowany stojak na broszury zrobiony z drewna
 • do prezentowania ulotek i broszur w różnych formatach
 • prosty i zoptymalizowany system składania plug in
 • stojak z jedną przegrodą do prezentacji materiałów reklamowych na stoliku lub ladzie

Discover more »

Półeczka reklamowa na wystawkę "Nerine"

 • prezentuje towar w naturalnym otoczeniu
 • prezenter z kilkoma poziomami
 • oszczędza sporo miejsca na pojedyncze produkty
 • łatwy dostęp poprzez prosty system łączenia
 • atrakcyjna drewniana półeczka na wystawkę na stoliki lub lady

Discover more »

Szyna plakatowa "Madera"

 • idealna na plakaty
 • składa się z 4 drewnianych listw (2 na górze i 2 na dole)
 • imponujący i przyjazny dla środowiska wygląd
 • dostępna w naturalnym drewnie, kolorze ciemnym, białym i czarnym
 • szerokość profilu : 21 mm

Discover more »

Ramka plakatowa na stolik "Kavero"

 • stojak plakatowy z drzewa sosnowego
 • idealna dla reklam w formacie A4
 • do zastosowania z tablicami kredowymi i kieszeniami plakatowymi
 • ramka na informacje lub reklamy

Discover more »

Drewniany identyfikator "Nerine"

 • możliwość indywidualnego dostosowania za pomocą technologii laserowej
 • wykonane z brzozowego drewna o wysokiej jakości
 • możliwość naniesienia logo reklamowego, imienia oraz wykonania identyfikatora w dowolnym kształcie
 • identyfikator z trwałym i naturalnym efektem

Discover more »

Produkty reklamowe przyjazne dla środowiska

Przyjazność dla środowiska oraz świadomość ekologiczna firm ciągle wzrasta i staje się kryterium przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Duże marki zwracają również uwagę na naturalną prezentację swoich produktów. Zależy im również na recyklingu, unikaniu zbędnych materiałów przy pakowaniu oraz ochronie ograniczonych surowców. 

Surowce przyjazne środowisku odgrywają ważną rolę nie tylko przy produkcji czy pakowaniu. Przyjazność środowisku widoczna w wyposażeniu i prezentacji towarów jest również ważnym elementem wizerunku firmy. Ma ona również niewątpliwy wpływ na zewnętrzny wizerunek firmy. Tak więc, naturalne materiały są coraz częściej używane do promocji sprzedaży. 

Jednym z popularnych surowców naturalnych jest drewno. Jest ono naturalnym, odnawialnym surowcem, który zastępuje inne materiały w wielu produktach. Również ten materiał można wykorzystać do prezentowania materiałów reklamowych. Dla lepszego efektu nasze ekologiczne produkty są odpowiednio oznakowane. 

Podgląd oznakowania naszych produktów przyjaznych środowisku:
RENA (Renzel Nature) Label
Labelling of displays made from natural raw materials
Marking of recycled products
Marking of recycled products
Avoidance of outer packaging Label
Product Labelling of Natural Packaging

Drewniane stojaki na broszury, plakaty i ulotki

Nasze stojaki podłogowe i stojaki na stoliki w umiejętny sposób tworzą tło dla twoich plakatów, ulotek i innych materiałów reklamowych. Stojaki są dostępne nie tylko w różnym designie, ale i różnych formatach. Stojaki podlogowe są dostępne w formatach: A1, A2  czy A4. 

Dla stojaków na stolik dostępne są formaty A4, A5 do A6 czy A7. Również inne formaty, tak jak choćby 1/3 A4 i inne, są również dostępne razem z wersjami standardowymi na naszej stronie. Mamy do zaoferowania ramki i stojaki odpowiednie dla twoich materiałów reklamowych. 

Jednostronne stojaki na stoliki zapewniają optymalny kąt do czytelnego wyeksponowania twoich materiałów w odpowiednim do tego miejscu. Są popularne przy ścianach, stołach czy ladach. Obustronne stojaki umożliwiają dotarcie do klientów z obu stron. Jest to istotny aspekt w przypadku reklamy zewnętrznej, aby przyciągnąć uwagę jak największej liczby przechodniów. 

Chcesz zaprezentować swoje informacje, plakaty lub broszury w sposób przyjazny środowisku? Nasze drewniane stojaki skutecznie przyciągną uwagę do twoich materiałów drukowanych. Mogą być używane w sposób mobilny i stacjonarny do wystawiania materiałów reklamowych. Odkryj nasze stojaki podłogowe i stojaki na stoliki, idealne na targi, wystawy i prezentacje. 

Drewniane stojaki przyjazne środowisku idealne do wystawiania twoich produktów

Wyjątkowy i popularny wygląd drewnianych stojaków można wykorzystać nie tylko do prezentacji materiałów drukowanych. Prezentownie towarów w sposób przyjazny środowisku  można spotkać w różnych branżach. Mogą one dodać wyjątkowego uroku produktom i skierować uwagę klienta na konkretny towar. Stają się coraz bardziej popularne aby przyciągać uwagę klienta np. w sklepie. 

Produkty naturalne czy regionalne najlepiej prezentują się na wystawkach przyjaznych środowisku. Stojak służy podkreśleniu i prezentacji produktu, a w najlepszym wypadku uosabia charakterystykę produktu. Dodatkowo eksponowanie towaru na drewnie ma swój wkład w naturalny wygląd sklepu. 

Również produkty związane z ekologią najlepiej zaprezentują się na wystawce przyjaznej środowisku, zrobionej z drewna, papieru czy tektury. Drewno imponuje swoją siłą, wyglądem i wrażeniem w dotyku. Może być użyte nie tylko do ekspozycji towaru o małym gabarycie, ale również do zaprezentowania większego i cięższego towaru. Odkryj urok naturalnej ekspozycji towaru w samodzielnym promowaniu swoich produktów i usług. 

Specjalny drewniany stojak PoS

Dzięki zróżnicowanemu procesowi produkcji oferujemy też stojaki PoS, które są dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki stojakom uszytym na miarę twojej firmy możesz reklamować się w imponujący i ponadczasowy sposób. Naturalne drewno przyciąga uwagę klientów w PoS. Wyeksponowany w odpowiednim miejscu i  przyjazny środowisku materiał imponuje jakością i przydatnością. 

Wybierz drewniany ekspozytor podłogowy lub drewniany stojak na stolik. W ten sposób przejrzysta wystawka może odzwierciedlić charakterystykę produktu. Cały stojak może również zostać dostosowany konkretnie do twojej marki lub firmy. Po odpowiednim dostosowaniu taki drewniany stojak staje się magnesem dla oka. 

Drewniany stojak na stolik

Z drewnianymi stojakami na stolik możesz efektywnie dotrzeć do klientów, gości i odwiedzających. Podczas meldowania, obsługi czy oczekiwania taki stojak działa jak drewniany magnes dla oka. Po ustawieniu ekspozytora na na stoliku lub ladzie, drewiany stojak znajduje się na odpowiedniej wysokości oraz w centralnym miejscu. 

Taki drewniany ekspozytor zwraca uwagę na konkretne ofery, promocje czy informacje. Wyprodukowany pod idealnym kątem umożliwiającym wygodne czytanie. W przypadku tablic do pisania można wielokrotnie umieszczać na nich informacje reklamowe.
Równie szybko można wymieniać broszury i reklamy w przypadku stojaków czy ramek. 

Drewniane stojaki na stolik pomagają w informowaniu klientów w różnych branżach. Sprawdzają się kiedy trzeba wyeksponować menu w branży HoReCa, czy zareklamowac produkty w lokalnej piekarni. Jeśli chodzi o wyeksponowanie prospektów takie stojaki są bardzo inspirujące.  Odważ się i postaw na drewniane stojaki w wyposażeniu  i umeblowaniu oraz prezentacji swojej firmy. 

Podsumowując, takie produkty są idealne dla krótkoterminowej i efektywnej reklamy. Drewniane stojaki można zastosować na wiele sposobów, również do promocji sprzedaży swoich produktów. Poprzez ekspozycje swoich towarów można dotrzeć do różnych grup docelowych. Odkryj już teraz potencjał drewnianych ekspozytorów w promocji sprzedaży swoich produktów. 

Drewniane ekspozytory podłogowe

Prezentery podłogowe i stojaki podłogowe idealnie sprawdzą się jako tło do reklamy czy informacji dla klientów. Stojaki zaprezentują twoje produkty na różnej wysokości w zależności od rodzaju stojaka. Można stosować je jako reklamę wewnętrzną oraz w pewnym zakresie nawet jako reklamę zewnetrzną. 

Popularnym ekspozytorem podłogowym jest tablica kredowa. Zazwyczaj ma ona drewniane obramowanie otaczające tablice do pisania. Stojaki w kształcie litery A świetnie sprawdzają się jako reklama zewnętrzna i mogą być wielokrotnie dostosowywane do aktualnych potrzeb. Są trwałym i elastycznym dodatkiem wyposażenia twojej firmy. 

Dodatkowo, w tym typie stojaków podłogowych, można wybierać spośród wielu wariantów modeli do ekspozycji broszur, towarów czy informacji. A wszystko to w sposób przyjazny dla środowiska. Drewniane stojaki mogą być dowolnie użyte wszędzie gdzie prowadzona jest sprzedaż. Na przykład: przy wejściu do obiektu lub na różnych wydarzeniach.

Naturalny wygląd takiego stojaka dopasowuje się do każdego wnętrza. Indywidualny wygląd każdego drewna sprawia, że każdy stojak jest unikatowy. Możesz wybierać spośród wielu stojaków, które mogą być użyte obustronnie. Prezentery przyjazne środowisku mogą służyć również podkreśleniu naturalnego charakteru towaru i zasad ważnych dla twojej firmy. Odkryj odpowiedni stojak podlogowy w naszym punkcie sprzedaży już teraz
 

Odważ się na naturalną prezentację swoich produktów

Surowiec taki jak drewno staje się nie tylko coraz bardziej popularny jako materiał budowlany, konstrukcyjny czy inżyneryjny. Taki trend można też zaobserwować w promocji sprzedaży czy produkcji towarów. Właściwości związane z przetwarzaniem,  wytrzymałością i wyglądem tego surowca sprawiają, że może zostać użyty w rożnych celach. 

Możesz polegać na produktach przyjaznych środowisku, jeśli chcesz wystawić swoje towary czy materiały reklamowe w sposób naturalny i efektywny. Odkryj całą gamę produktów dla swojej marki, obiektu czy firmy. Wykorzystaj nasze możliwości produkcyjne i dostosuj drewniany ekspozytor do swoich oczekiwań. 

Wybierz drewniany stojak na stolik lub elegancki stojak podlogowy. Chcesz informować klientów i reklamować się w różnych formatach? Możemy dostarczyć ci odpowiednie rozwiązanie wykonane z drewna. 
Zamknij menu
Przesuń w górę