Dobra i skuteczna reklama to podstawa sukcesu. Jednak banery, plakaty czy ulotki są tak powszechne, że przestają zwracać uwagę. Leżak reklamowy jest ciekawym i tanim rozwiązaniem na promocję Twojej marki. Taki sposób reklamy możesz również wykorzystać w wielu sytuacjach. Jest to więc uniwersalny sposób na promocję biznesu. Przeczytaj artykuł i poznaj 5 sposobów na to, jak wykorzystać reklamowe leżaki.

 

Zastosowanie leżaka reklamowego

Reklama Twojego biznesu przyniesie więcej korzyści jeżeli będzie niestandardowa. Warto podążać za niestandardowymi rozwiązaniami i nie kierować się schematami. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji. Jednym ze sposobów na niestandardową reklamę jest stosowanie leżaków reklamowych. Każdy, kto na nim usiądzie i sędzi miło czas zapamięta logo firmy, które się na nim znajdowało. Im ciekawszy print i przekaz, tym bardziej taka reklama zapadnie w pamięci. Gdzie można wykorzystać leżaki plażowe i reklamowe? Oto 5 pomysłów na zastosowanie leżaków reklamowych z nadrukiem:
na stoisku targowym;
na plenerowej imprezie;
jako reklama zewnętrzna;
jako element miejskiego pejzażu;
jako wyposażenie chill roomu albo studia nagrań.

 

Leżak reklamowy na stoisku targowym


Z czym kojarzą się targi? Z dużą ilością stoisk, na których różni przedsiębiorcy prezentują swoje produkty czy usługi. Lady reklamowe, ulotki, rollupy i flagi z logo to standardowe wyposażenie takich stoisk. Nie jest to oczywiście zły sposób na reklamę, jednak bardzo popularny. Przez to większość stoisk wygląda tak samo i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jak więc sprawić, by Twoje stoisko wyróżniało się i przyciągało wiele osób? Postaw na leżaki reklamowe z nadrukiem. Stwórz odwiedzającym miejsce do odpoczynku, a na pewno będą z niego korzystać. Poczęstuj ich drobnymi smakołykami i zaproponuj coś do picia. Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych stoisk i dasz się fajnie zapamiętać.
 

Leżaki reklamowe na imprezie plenerowej 


Leżak reklamowy możesz wykorzystać zarówno na imprezie plenerowej organizowanej przez swoją firmę, jak i na takiej, która jest organizowana przez miasto. Takie wykorzystanie leżaków wydaje się być najbardziej oczywiste. W końcu kojarzą się one z wypoczynkiem i wakacjami. Warto jednak pamiętać, że leżaki to nie wszystko. Jeżeli nie zadbasz o dobrą oprawę, to nikt z nich nie skorzysta. Stwórz strefę marki, w której znajdą się również parasole z logo firmy i rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tak przygotowana strefa rozrywki będzie odwiedzana przez ludzi, którzy będą w niej miło spędzać czas. Będą więc ją dobrze wspominać, co wpłynie na pozytywną opinię o Twojej firmie.
 

Leżak reklamowy jako reklama zewnętrzna


Choć może się wydawać, że leżaki drewniane i reklamowe pasują tylko do niektórych branż, to niekoniecznie musi to być prawda. Są one oczywistym rozwiązaniem w przypadku gastronomii. Jednak możesz je zastosować również jeżeli prowadzisz salon kosmetyczny, przychodnię weterynaryjną czy nawet sklep odzieżowy. Dzięki takiej strefie relaksu, z której mogą skorzystać klienci i nie tylko, Twoja firma będzie się dobrze kojarzyć. Kto wie, może staną się w przyszłości Twoimi klientami?
 

Leżaki reklamowe jako element miejskiego pejzażu


Leżak reklamowy z nadrukiem możesz również wykorzystać w innych miejscach niż siedziba Twojej firmy. Dzięki temu dasz się poznać szerszemu gronu odbiorców. Myślisz, że umieszczenie leżaków przed czytelnią, na placu zabaw czy skwerku będzie dobrze odbierane przez ludzi? Oczywiście, że tak. Takie miejsca w mieście zwłaszcza latem są często odwiedzane. Zazwyczaj nie ma tam, gdzie usiąść i odpocząć. Jeżeli umieścisz tam leżaki reklamowe z logo, to na pewno będzie to bardzo dobrze odebrane.
 

Reklamowe leżaki jako wyposażenie chill roomu lub studia nagrań


Jeżeli prowadzisz firmowe konta szpołecznościowe lub w ramach promocji przeprowadzacie różnego rodzaju wywiady, to warto stworzyć odpowieni kącik do nagrań. To idealny sposób na reklamę Twojej firmy. Dodatkowo cała sceneria będzie w nowoczesnym klimacie, dzięki czemu przyciągnie uwagę oglądających. 
Leżak reklamowy - wymienione zostało tylko 5 zastosowań tego oryginalnego sposobu na reklamę. Jednak nie bój się używać go w inny i oryginalny sposób. Im bardziej keatywna będzie Twoja propozycja, ty większą uwagę przyciągniesz. Pozwoli Ci to pokazać się szerokiemu gronu odbiorców, a do tego zyskać dobrą opinię wśród ludzi, którzy mogą stać się Twoimi
potencjalnymi klientami. 
 

Podsumowanie


Sposobów na reklamę jest bardzo dużo. Jednak warto szukać rozwiązań niestandardowych, które zostaną zapamiętane przez klientów, ale nie tylko. Dlatego też leżak reklamowy, to idealne rozwiązanie na promocję biznesu nie tylko przed siedzibą firmy, ale też w różnych innych miejscach. Możesz ich użyć na targach, imprezach plenerowych, w przestrzeni miejskiej lub podczas kręcenia filmów czy wywiadów branżowych. Nie bój się również stosować leżaków w inny sposób, który wyróżni Cię na tel konkurencji. Dzięki takiej reklamie Twoja firma na pewno będzie miło zapamiętana i zwiększy się jej rozpoznawalność.
Zamknij menu
Przesuń w górę