Okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas szczególny dla każdej branży. Zastanawiasz się, jak w tym okresie do swojego sklepu przyciągnąć większą liczbę klientów? Materiały POS, które u nas znajdziesz, Ci w tym pomogą! Jesteśmy pewni, że dzięki naklejkom i osłonkom cenowym, a także wielu innym elementom, które zdobią świąteczne grafiki, skutecznie zachęcisz do odwiedzenia Twojego przedsiębiorstwa i zrobienia zakupów lub skorzystania z usług. Sprawdź, jakie świąteczne materiały POS sprawdzą się w tym celu najlepiej.

Kiedy zacząć korzystać ze świątecznych materiałów POS?

Wielu sprzedawców już od początku jesieni pragnie zdobyć jak największą liczbę klientów, umieszczając w swojej ofercie świąteczne ozdoby, które pojawiają się też na wystawach sklepowych. Czy to działa? W jakimś stopniu na pewno tak. Jednak jeśli zrobisz to za wcześnie, klienci po kilku miesiącach oglądania świątecznych materiałów POS będą czuć się osaczeni. Tym bardziej, jeśli lecącą muzykę w tle zmienisz na świąteczną playlistę. Kiedy więc najlepiej zająć się przystrajaniem sklepu i zamieścić w nim materiały POS ze świątecznymi elementami? W niewielkim stopniu możesz zacząć to robić w listopadzie, jednak najwięcej dekoracji i artykułów promocyjnych dotyczących Bożego Narodzenia powinno pojawić się dopiero w grudniu.

Świąteczne materiały POS, które zachęcą do odwiedzenia sklepu

By przyciągnąć uwagę jak największej liczby potencjalnych klientów, zadbaj o to, by witryna sklepowa zachęcała do zajrzenia do środka. Zwisające w oknie laski i skarpetki to tylko niektóre świąteczne materiały POS, które u nas znajdziesz. Do przystrojenia wystawy sklepowej w oknie możesz też wykorzystać ramki plakatowe, w których zamieścisz informacje o największych promocjach. Największą uwagę przyciągną jednak takie elementy, jak duży renifer czy Mikołaj, którego umieścisz w witrynie. Świątecznego klimatu dodadzą też przyklejone do szyby naklejki w formie śnieżynek. Możesz też je nanieść przy użyciu szablonu i sztucznego śniegu. Jesteśmy pewni, że witryna ozdobiona świątecznymi materiałami POS zwróci uwagę wielu klientów, ale co dalej?

Materiały POS do wykorzystania w sklepie

Jeśli chcesz skutecznie wypromować produkty oferowane przez Twój sklep, z pewnością korzystasz z wielu materiałów POS. Pozwalają one wyeksponować artykuły, na których sprzedaży szczególnie Ci zależy. Skutecznie też przyciągają wzrok jeśli masz do zaoferowania atrakcyjną promocję lub na sklepowe półki wprowadzono nowość. W okresie świątecznym materiały tego typu również bardzo się przydadzą. Świąteczne materiały POS znajdziesz w różnej formie. W naszym sklepie, poza wiszącą laską i skarpetką dostępne są takie elementy jak:

  • osłonki cenowe,
  • świąteczne naklejki,
  • zawieszka na Nowy Rok.

Wszystkie z nich pozwalają na wprowadzenie do wnętrza Twojego sklepu świątecznej atmosfery, a jednocześnie zachęcają do zakupów. To właśnie na materiałach POS ze świąteczną grafiką najlepiej zamieścić informacje o grudniowej promocji lub nowościach, które doskonale nadają się na prezent. Osłonka cenowa umieszczona tuż przy produkcie, który może zainteresować klienta lub na ladzie sklepowej przyciągnie jego uwagę i zachęci do zakupu. Z kolei okrągłymi naklejkami, które są dostępne w formacie 300 mm i 500 możesz przyozdobić inne materiały POS w swoim sklepie.
Świąteczne materiały POS, które znajdziesz w VKF Renzel to elementy, których nie powinno zabraknąć w Twoim sklepie. Szczególnie ważne jest to w okresie przedświątecznym, który przypada na grudzień. Materiały POS, na których znajdują się grafiki przedstawiające Mikołaja lub bałwanka pozwalają skutecznie przyciągnąć uwagę klientów na produkty, które nadają się na prezent lub są w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, jakie świąteczne materiały POS oferujemy i stwórz w swoim sklepie świąteczny klimat.

Zamknij menu
Przesuń w górę