ESL
Elektronische Preisauszeichnung

 

Elektronische Preisauszeichnung

 

Elektronische Preisauszeichnung

 

ESL - Przyszłość komunikacji cenowej

Firma troniTAG zajmuje się promocją elektronicznych etykiet cenowych (ang. ESL - electronic shelf label) bazujących na matrycy papieru elektronicznego (e-paper). Komunikują się one z serwerem Klienta poprzez nasz transmiter drogą bezprzewodową (WiFi) zakodowanym sygnałem radiowym, co uniemożliwia ingerencję osób trzecich. Na serwerze zaś instalujemy odpowiednie oprogramowanie do nadzorowania całym systemem. Dzięki temu zmiana ceny i rodzaju wyświetlanej informacji staje się bajecznie prosta, szybka i możliwa w mgnieniu oka. W taki sposób można sterować nie tylko etykietami z jednego sklepu, ale również z całej sieci.

 

Częstym kłopotem w odniesieniu do tradycyjnych drukowanych cen jest niezgodność etykiet cenowych z systemem kasowym, a wynika to wielokrotnie z braku czasu na dokonanie takich zabiegów przy natłoku klientów. Elektroniczne cenówki dają idealne rozwiązanie na tego typu problem...i nie tylko. Powstaje wiele różnych nowych możliwości i rozwiązań (np. podgląd stanów magazynowych bezpośrednio z cenówki). Najważniejsze są jednak znaczne oszczędności czasu pracy i nakładów pieniężnych na ciągłe wydruki.

 

Dysponujemy własną pionierską technologią we współpracy z firmą LG, która znana jest na całym świecie jako lider innowacji technologicznych. Cenówki troniTAG zasilane bateriami lub bezpośrednio z listwy zasilanej prądem w wersji czarno-białej lub czarno-biało-czerwonej świetnie sprawdzają się na rynku m.in. amerykańskim, niemieckim, austriackim, czeskim, a także polskim. Możliwość produkcyjna zawiera się w wielkościach od 1,5" do 10,2". Listwy dopasowane są mocowaniem do elektronicznych cenówek troniTAG, a ich długość oferujemy w przedziale długości od 55 mm do 3020 mm w kolorach: biały, czarny i przezroczysty (inne kolory na zapytanie). Posiadamy także szerokie zaplecze dodatkowych akcesoriów do umieszczania cenówek poza regałami (klipsy, klamry, zawieszki, stojaczki itp.).

 

Główne zalety:

  • trwała prezentacja wyświetlanego indywidualnego projektu etykiety
  • bezpieczeństwo kodowanej transmisji danych
  • centralne zarządzanie i monitorowanie etykiet cenowych
  • stała kontrola aktualnych stanów towarowych
  • szeroki wachlarz rozbudowy systemu dzięki funkcji NFC (Near field communication)
  • bogate zaplecze dodatków montażowych
  • wysoka efektywność energetyczna (przy wersjach bateriowych: do 5 lat użytkowania przy 4/5 zmianach ekranu w ciągu dnia)
  • łatwy montaż w profilu

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i szczegółami naszych produktów.