Elektroniczne etykiety cenowe (ESL) VKF Renzel


tronitag_4844_de

Elektroniczne etykiety cenowe (ESL)


Jak to funkcjonuje? Innowacja na regale

System ESL można łatwo połączyć z posiadanym systemem kasowym. Dzięki instalacji kilku punktów dostępu w miejscu sprzedaży masz możliwość zmiany informacji o cenie na półce w ciągu kilku sekund. 


Całość działa poprzez szybką sieć 2,4 GHz, która wymienia informacje dwukierunkowo z elektronicznymi etykietami na półkach. Dzięki dwukierunkowemu połączeniu system gwarantuje, że ​​wszystkie zmiany cen pojawią się przy odpowiednich produktach.Dodatkowo klient ma możliwość zapoznania się z dodatkowymi informacjami o produkcie przez aplikację na telefonie komórkowym

tronitag_4997_de

Co VKF Renzel może dla Ciebie zrobić?

Jako eksperci w zakresie oznaczania cen, wyposażenia sklepów i promocji sprzedaży, jesteśmy dla Ciebie kompetentnym partnerem w dziedzinie elektronicznego oznaczania cen. 


 

Jako producent systemów mocujących dostarczamy rozwiązania do zintegrowania wybranego systemu ESL (Pricer, SES-iMAGOTAG, Findbox, Displaydata, Samsung / SoluM, troniTAG i innych dostawców) dla Twoich potrzeb. 


tronitag_1907_de

Dzięki najnowszej technologii etykiet firmy LG Innotek nasza siostrzana firma troniTAG oferuje odpowiedni asortyment produktów umożliwiający wejście w świat elektronicznego oznaczania cenowego. 
esl-preisauszeichnung
Zamknij menu
Przesuń w górę