IMG_8154-montaż

Ekipa monterska VKF Renzel

Firma VKF Renzel od niemal 30 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów wspierających sprzedaż. Dynamiczny rozwój firmy spowodował potrzebę rozszerzenia działalności o usługę kompleksowego montażu produktów w coraz większych obiektach. W naszych szeregach posiadamy profesjonalną ekipę monterską, która działa w myśl zasady: sprawnie, rzetelnie, na czas. 
 

Odpowiednie wyposażenie placówki handlowej to bardzo ważna kwestia dla każdego inwestora. To naturalne, że w głowach wielu pojawiają się następujące pytania:
  • Jakie produkty najlepiej sprawdzą się w danej przestrzeni?
  • Jak właściwie urządzić efektowne miejsce sprzedaży?
  • Jak przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta?
Wszystkie te zagadnienia mogą omówić Państwo z Biurem Obsługi Klienta, które jest do Państwa dyspozycji codziennie, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.
 

IMG_8130-montaż
Wybierając VKF Renzel otrzymają Państwo gotową realizację wraz z profesjonalnym montażem. Nasze produkty wytwarzane są z dużą starannością. Ręczymy za ich parametry, takie jak: trwałość, wytrzymałość  i jakość. Produkty wspierające sprzedaż powinny być zamontowane przez pewną i sprawdzoną ekipę. Błędy na tym etapie mogą zniweczyć cel jaki chcemy osiągnąć, a ich poprawianie generuje dodatkowe i niepotrzebne koszty.
 
Wysyłając do nas zapytanie, deklarują Państwo Polityka prywatności iż zapoznali się Państwo z treścią i zgadzacie się z nią.
IMG_8137-montaż
Zamknij menu
Przesuń w górę