obst-und-gemueseregal-neu

Ekspozycja owoców i warzyw


Ekspozycja owoców i warzyw

Oferujemy unikatowe możliwości ekspozycyjne świeżych warzyw i owoców. Nasze ekspozytory wykonane są z odpornej powierzchni ABS i wytrzymałej metalowej konstrukcji. Prezenter posiada 4 kółka, z których 2 można blokować, co gwarantuje stabilność. Możliwe jest szybkie przemieszczanie stojaka. Aby umożliwić klientom doskonały odbiór i łatwy dostęp do towarów, ekspozytor posiada funkcję pochylania w 4 pozycjach. Umożliwia to umieszczenie owoców i warzyw pod żądanym kątem. Rozmiar: 1230 x 840 x 900 (szer x wys x głęb.)

naturbelassen

Naturalna prezentacja

obst-gemuese-regal
obst-gemuese-regal-2

Większe możliwości ekspozycyjne na dwóch poziomach

Nasz ekspozytor na owoce i warzywa z dwoma poziomami posiada jeszcze większą powierzchnię do prezentacji. Ponadto konstrukcja dolna ma odchylany front lub alternatywnie szufladę, która oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania. Możliwe są różne kombinacje i indywidualne połączenia poszczególnych modułów. Zatem różnorodna ekspozycja warzyw i owoców nie posiada żadnych ograniczeń. Rozmiar: 1230 x 1500 x 900 (szer x wys x głęb)

Gemüsetisch-gross

Eksponuj ofertę indywidualnie, z odpowiednimi akcesoriami.

Oferujemy pełną gamę akcesoriów przeznaczonych do modułów podstawowych. Aby zachować porządek w miejscu sprzedaży wybierz regulowane przegrody lub kosze wiklinowe, które nadają się idealnie do ekspozycji owoców i warzyw oraz do sprzedaży produktów sypkich i nieposiadających opakowania. Na szczególną uwagę zasługuje nasze rozwiązanie do prezentacji bananów. Regulowany, 4- stopniowy nośnik towarowy oraz 4- stopniowy stojak ustawiają warzywa we właściwej pozycji.

Zamknij menu
Przesuń w górę