Żel do dezynfekcji rąk "Clap your Hands“, 50 ml

Kod produktu: 40.1897.1
  • kompaktowy rozmiar
  • idealny do dezynfekcji rąk w podróży
  • możliwość wykonania nadruku

Specyfikacja

działanie bakteriobójcze
wymiary 86 x 44 x 24 mm (W x S x G)
nadruk / motyw na życzenie klienta
zawartość żel do mycia rąk
pojemność 50 ml
{{ v.title }} {{ v.value }}

Opis

Żel "Clap your Hands" jest idealny do dezynfekcji w drodze. Antybakteryjny żel do mycia rąk jest poręczny, mieści się w każdej kieszeni i chroni przed patogenami, zarazkami i bakteriami.

Jesteś w drodze, masz kontakt z niezliczoną ilością różnych przedmiotów i chciałbyś umyć ręce? W takich sytuacjach często nie ma w pobliżu odpowiedniej okazji do dokładnego oczyszczenia rąk. Nasz przenośny żel dezynfekujący może to łatwo naprawić. Eliminuje on 99,9% bakterii.

Częsta dezynfekcja nie tylko przyczynia się do dobrego samopoczucia, ale także chroni przed czynnikami chorobotwórczymi. Wiele chorób można opanować poprzez częste mycie i dezynfekcję rąk. Chroń siebie i swoje zdrowie za pomocą tego małego narzędzia, które ma działanie antybakteryjne.

Żel dezynfekujący jest praktyczny i napawa wdzięcznością za możliwość dezynfekcji rąk w drodze. Dokładnie te cechy są idealnym warunkiem wykorzystania artykułu jako prezentu promocyjnego lub gadżetu reklamowego.

Możesz spersonalizować artykuł za pomocą nadrukowywanej etykiety 4c z Twoim logo lub sloganem i wykorzystać go idealnie jako element promocyjny. Butelka z przezroczystym zamknięciem zaciskowym ma bardzo prosty design, co sprawia, że etykieta z Twoim przekazem reklamowym doskonale się wyróżnia.

Wykorzystanie powierzchni nadruku można idealnie zaplanować, prosząc wcześniej o szkic artykułu. Koszty wstępne druku wliczone są w cenę.
Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę