Gadżety reklamowe odpowiednio dobrane do profilu firmy, mogą skutecznie zwiększyć sprzedaż. Budowanie świadomości marki wymaga doboru materiałów promocyjnych, które będą spójne z jej działalnością. Oferujemy oryginalne gadżety firmowe, które pozwolą budować pozytywne skojarzenia z marką. Funkcjonalne i starannie wykonane materiały reklamowe to doskonała wizytówka Twojej firmy.

Więcej informacji »

  1. 1 OD 3

Gadżety reklamowe dla firm - dlaczego warto?

Ciekawe gadżety z nadrukiem to nie tylko wyposażenie biura, ale stały kontakt klienta z marką, który przekłada się na zaufanie do firmy. Dobra promocja to nie tylko aktywna obecność w internecie, ale również relacja z klientami za pośrednictwem materiałów reklamowych. Gadżety firmowe to także świetny pomysł na podziękowanie za udaną współpracę czy prezent z okazji świąt. 
VKF Renzel zajmuje się sprzedażą artykułów wspierających sprzedaż. W naszej ofercie znajduje się kasetka na pieniądze oraz inne elementy wyposażenia sklepów.
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę