flexideco-banner

Panel ścienny "FlexiDeco"


Nowy wymiar projektowania ścian!

Kreatywne rozwiązania

Seria produktów FlexiDeco łączy funkcjonalność i design. Zaprojektuj swoje powierzchnie ścienne przy pomocy stylowych paneli w różnych kolorach i strukturach. Dzięki łatwemu systemowi do zawieszenia paneli montaż, wymiana czy rozbudowanie są niezwykle proste. Zainspiruj się naszymi propozycjami i skontaktuj się z nami, zespół wykwalifikowanych specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji. Istnieje możliwość połączenia nowego systemu FlexiDeco z istniejącym systemem ścianek panelowych FlexiSlot. 

Wyróżnij się!


  • Element podstawowy FlexiDeco "Frame" stanowi bazę do dowolnych kombinacji. Czarny element z tworzywa sztucznego należy przykręcić do ściany, można rozszerzyć go o dodatkowe elementy przy pomocy dołączonego łącznika. Umożliwia to tworzenie niezwykłych projektów na ścianach.
Flexi-Deco_frame2
Flexi-Deco_koppelstukken
Flexi-Deco_frame3
  • Dekoracyjne elementy mocujące FlexiDeco „Stylepads” dopełniają strukturę. Można je łatwo przymocować do podstawowych elementów za pomocą zintegrowanej płyty nośnej. Rozmiar standardowy wynosi: 600 x 600 mm (szer x wys). Dodatkowo na życzenie klienta wykonujemy nadruki fotograficzne. Dostępnych jest wiele innych powierzchni i kolorów. Skontaktuj się z nami. 


  • Dodatkowe elementy FlexiDeco "Functionals" sprawiają, że projekty stają się niezwykle funkcjonalne.

Odkryj poszczególne elementy w naszym sklepie:


Flexi-Deco_wand met zonder functionals

Pozwól się zainspirować


Zamknij menu
Przesuń w górę