Grzejnik Fraro HR-IR-D-2000

Kod produktu: 75.0008.2

Specyfikacja

materiał aluminium
długość 790 mm
wysokość 90 mm
szerokość 150 mm
kolor srebrny / czarny
pobór prądu [W] 2.000 W
napięcie [V] 220 / 230 V
podłączenie kabel 1,8 m z wtyczką z uziemieniem

Opis

do ogródka, na taras i na patio

Grzejnik promiennikowy "Fraro" dostarcza miłego ciepła zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Czy chcesz stworzyć przyjemną atmosferę za pomocą przytulnego ciepła? Nasze urządzenia elektryczne zaspokajają wybrany obszar pracą o mocy 2000 watów. Czarna grzałka dostarcza nie tylko delikatnego światła, ale również ciepła w miejscu które jest akurat używane. 

Z grzejnikiem promiennikowym obszary wewnętrzne i zewnętrzne zostają perfekcyjnie wyposażone. Wydłuż pobyt swoich gości i odwiedzających dzięki ciepłej, przytulnej atmosferze, w szczególności w okresie zimowym. Możesz zamontować urządzenie na ścianie lub użyć stelaża, który jest również u nas dostępny. Dzięki temu dostosowujesz ustawienie dokładnie do miejsca użytkowania, w zależności czy chodzi o taras, patio, czy ogródek. 

Nasz elektryczny grzejnik do zawieszenia na ścianę wymaga trochę konserwacji. Jednak kiedy wtyczka i kable są już podłączone, krótka fala ciepła ogrzewa osoby w okolicy. Dzięki dodatkowemu pilotowi możesz uruchamiać grzejniki zdalnie. Lampka sygnalizuje z daleka czy urządzenie jest włączone. 

W zestawie otrzymasz grzejnik elektryczny razem z kablem o długości 1.8 m i wtyczkę. Aluminiowa obudowa ze swoim czarnym i srebrnym designem jest łatwa w montażu. Potrzebny zawias jest dołączony do wysyłki. Tylni kabel można schować za grzejnikiem i staje się on niewidoczny dla odwiedzających. 

Odkryj nasze urządzenia promiennikowe do klasycznego montażu na ścianie lub w połączeniu z odpowiednim stojakiem. Ogrzej obszar zewnętrzny twojej firmy aby wydłużyć pobyt gości i klientów. Do wykorzystania w gastronomii, na targach, w kolejkach i przed sklepami. 

Akcesoria

Więcej...

Produkt jest dodatkiem do

Więcej...
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę