Wyposażenie sklepów / VKF Renzel... i sprzedaż staje się PrOSta

Specjalizujemy się w produkcji i dostawie materiałów wspierajacych sprzedaż. Oferujemy artykuły do ekspozycji towarów oraz narzędzia ułatwiające komunikację z klientem.

 

Więcej informacji »

  1. 1 OD 8

Wyposażenie sklepów

W tej kategorii znajdziecie Państwo wszystko co konieczne jest do wyposażena sklepu lub stoiska. W ofercie polecamy systemy ekspozycyjne ścian panelowych, perforowanych oraz niezbędne akcesoria.
Proponujemy między innymi takie rozwiazania jak:  Systemy FlexiSlot, stojaki uniwersalne, pojemniki, uchwyty, stojaki i wieszaki na prasę, stojaki na CD i DVD, stojaki i wieszaki do kart pocztowych, kosze, stojaki koszowe, systemy regałowe, pokrywy na palety, tablice kredowe, tablice do samodzielnego opisu, potykacze metalowe, potykacze drewniane, maty podłogowe, stojaki odzieżowe i lustra, krzesła i stoły, podajniki do towarów, wieszaki odzieżowe, stojaki koszowe, szperacze, kosze wiklinowe, systemy prezentacyjne Multi, walizki akrylowe, prezentery obuwia FlexiSlot,

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę