Identyfikator to podstawowy element ubioru pracowniczego w placówkach handlowych. Obecnie większość z nich ma klipsy magnetyczne zamiast szpilki. Takie mocowanie jest wygodniejsze i sprawia, że plakietkę się szybciej zakłada. Nie ma też ryzyka, że pracownik ukłuje się szpilką. Jest to zatem wersja bezpieczniejsza. Dowiedz się, co jest ważne przy wyborze klipsów magnetycznych.

Zamknij
Filter & Sort


Klipsy magnetyczne do identyfikatorów — czy są lepsze niż agrafki?

 

Praca w handlu czy usługach wiąże się z noszeniem identyfikatorów. Klient musi wiedzieć, z kim rozmawia. Czuje się również swobodniej, kiedy widzi imię sprzedawcy. Skraca to dystans pomiędzy nimi. Jakie zatem wybrać identyfikatory by były wygodne, dobrze wyglądały i były bezpieczne? Oto kilka zalet plakietek zapinanych na klips magnetyczny:

  • są prostsze w obsłudze — wystarczy, że zbliżysz jedną część do drugiej. Nie musisz już starać się trafić w małe oczko, by zapiąć plakietkę;
  • zapinka magnetyczna do identyfikatora jest wytrzymalsza — jest to metalowa blaszka, którą ciężko uszkodzić. Nawet gdy spadnie, nic się z nią nie stanie. W przypadku zapinki na agrafkę bardzo łatwo jest wygiąć cienkie zapięcie; 
  • Twoje ubranie jest bezpieczne — magnetyczne uchwyty do identyfikatorów nie wymagają przebijania materiału. Jeżeli więc pracujesz w swoich ciuchach, nie musisz się o nie martwić. 

W naszej ofercie znajdziesz osprzęt do identyfikatorów wykonany z najlepszych materiałów. Sprawdź, co proponujemy i zobacz inne nasze artykuły do promocji towarów.

Zamknij menu
Przesuń w górę