Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Identyfikator to podstawowy element ubioru pracowniczego w placówkach handlowych. Obecnie większość z nich ma klipsy magnetyczne zamiast szpilki. Takie mocowanie jest wygodniejsze i sprawia, że plakietkę się szybciej zakłada. Nie ma też ryzyka, że pracownik ukłuje się szpilką. Jest to zatem wersja bezpieczniejsza. Dowiedz się, co jest ważne przy wyborze klipsów magnetycznych.

Zamknij
Użyj filtru


Klipsy magnetyczne do identyfikatorów — czy są lepsze niż agrafki?

 

Praca w handlu czy usługach wiąże się z noszeniem identyfikatorów. Klient musi wiedzieć, z kim rozmawia. Czuje się również swobodniej, kiedy widzi imię sprzedawcy. Skraca to dystans pomiędzy nimi. Jakie zatem wybrać identyfikatory by były wygodne, dobrze wyglądały i były bezpieczne? Oto kilka zalet plakietek zapinanych na klips magnetyczny:

  • są prostsze w obsłudze — wystarczy, że zbliżysz jedną część do drugiej. Nie musisz już starać się trafić w małe oczko, by zapiąć plakietkę;
  • zapinka magnetyczna do identyfikatora jest wytrzymalsza — jest to metalowa blaszka, którą ciężko uszkodzić. Nawet gdy spadnie, nic się z nią nie stanie. W przypadku zapinki na agrafkę bardzo łatwo jest wygiąć cienkie zapięcie; 
  • Twoje ubranie jest bezpieczne — magnetyczne uchwyty do identyfikatorów nie wymagają przebijania materiału. Jeżeli więc pracujesz w swoich ciuchach, nie musisz się o nie martwić. 

W naszej ofercie znajdziesz osprzęt do identyfikatorów wykonany z najlepszych materiałów. Sprawdź, co proponujemy i zobacz inne nasze artykuły do promocji towarów.

Zamknij menu
Przesuń w górę