Listwy cenowe PET
W trosce o środowisko naturalne, poszerzyliśmy produkcję profili cenowych o tworzywo PET. Proponowane przez nas rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę dla znanych już przez Państwa listew cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Ekologia stała się numerem jeden w dzisiejszych czasach, dlatego każde działanie, nawet najmniejsze, korzystnie wpływa na nasz świat.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz modeli listew PET

Klasyczny wygląd jest modny i ponadczasowy! Przekonuje na półce swoją prostotą i estetyką. Materiał PET cechuje wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV, jak również lepsza przezroczystość panelu, co gwarantuje lepszy widok etykiet cenowych oraz dłuższą żywotność naszych listew. Ten model posiada 3 różne wysokości wsuwu (30 mm, 39 mm, 52 mm) i dostępny jest w kolorze transparentnym lub białym. Listwy dostarczane są z wytrzymałą taśmą klejącą. Istnieje możliwość wyboru spośród: taśmy klejącej Vlies, taśmy piankowej i taśmy tekstylnej. 


do artykułu
Scannerschiene DBRU
Listwa cenowa GS
Listwę cenową ”GS” cechuje podwójna powierzchnia do etykietowania cenowego oraz obrotowość. Jej funkcjonalność pomoże Ci w wyeksponowaniu m.in. cen promocyjnych, wyprzedażowych, co ma istotny wpływ na komunikację z klientem. Listwy łączone są ze sobą za pomocą przezroczystej taśmy „Vlies”. Istnieje możliwość zamocowania listwy z tyłu półki oraz wyposażenia w taśmę piankową.Listwa dostępna jest w 3 wysokościach wsuwu (39 mm, 52 mm, 60 mm) w kolorze przezroczystym lub białym . Na zapytanie istnieje możliwość wyposażenia listwy w taśmę piankową.Listwa posiada wysoce przejrzystą powierzchnię odporną na działanie promieni UV

 do artykułu
Nasza firm, od ponad 20 lat skutecznie zaopatruje rynek polski w listwy cenowe, zarówno te uniwersalne typu DBR, jak i modele specjalistyczne do konkretnych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się profile cenowe pasujące do znanych producentów reagłów

Prócz w/w specjalistycznych listew cenowych, produkujemy również profile dopasowane do regałów i lad chłodniczych, półek szklanych, półek drewnianych oraz realizujemy listwy pasujące do indywidualnych ekspozytorów naszych klientów. Zapraszamy! Listwy cenowe to nasza pasja.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
tel. 63 240 35 18
Mail: luse@vkf-renzel.pl

Formularz kontaktowy »
Zamknij menu
Przesuń w górę