Listwy cenowe PET
W trosce o środowisko naturalne, poszerzyliśmy produkcję profili cenowych o tworzywo PET. Proponowane przez nas rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę dla znanych już przez Państwa listew cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Ekologia stała się numerem jeden w dzisiejszych czasach, dlatego każde działanie, nawet najmniejsze, korzystnie wpływa na nasz świat.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz modeli listew PET

Klasyczny wygląd jest modny i ponadczasowy! Przekonuje na półce swoją prostotą i estetyką. Materiał PET cechuje wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV, jak również lepsza przezroczystość panelu, co gwarantuje lepszy widok etykiet cenowych oraz dłuższą żywotność naszych listew. Ten model posiada 3 różne wysokości wsuwu (30 mm, 39 mm, 52 mm) i dostępny jest w kolorze transparentnym lub białym. Listwy dostarczane są z wytrzymałą taśmą klejącą. Istnieje możliwość wyboru spośród: taśmy klejącej Vlies, taśmy piankowej i taśmy tekstylnej. 


do artykułu
Scannerschiene DBRU
Listwa cenowa GS
Listwę cenową ”GS” cechuje podwójna powierzchnia do etykietowania cenowego oraz obrotowość. Jej funkcjonalność pomoże Ci w wyeksponowaniu m.in. cen promocyjnych, wyprzedażowych, co ma istotny wpływ na komunikację z klientem. Listwy łączone są ze sobą za pomocą przezroczystej taśmy „Vlies”. Istnieje możliwość zamocowania listwy z tyłu półki oraz wyposażenia w taśmę piankową.Listwa dostępna jest w 3 wysokościach wsuwu (39 mm, 52 mm, 60 mm) w kolorze przezroczystym lub białym . Na zapytanie istnieje możliwość wyposażenia listwy w taśmę piankową.Listwa posiada wysoce przejrzystą powierzchnię odporną na działanie promieni UV

 do artykułu
Nasza firm, od ponad 20 lat skutecznie zaopatruje rynek polski w listwy cenowe, zarówno te uniwersalne typu DBR, jak i modele specjalistyczne do konkretnych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się profile cenowe pasujące do znanych producentów reagłów

Prócz w/w specjalistycznych listew cenowych, produkujemy również profile dopasowane do regałów i lad chłodniczych, półek szklanych, półek drewnianych oraz realizujemy listwy pasujące do indywidualnych ekspozytorów naszych klientów. Zapraszamy! Listwy cenowe to nasza pasja.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
tel. 63 240 35 18
Mail: luse@vkf-renzel.pl

Formularz kontaktowy »

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
tel. 63 240 35 18
Mail: luse@vkf-renzel.pl

Formularz kontaktowy »
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę