Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Cyfrowe monitory reklamowe stanowią podstawę nie tylko udanej komunikacji z klientem, ale również pomagają lepiej zorganizować pracę w zespole. Nowoczesna technologia, trwałe materiały wykorzystane podczas produkcji oraz udogodnienia ułatwiające korzystanie z monitorów sprawiają, że dostępne w VKF Renzel terminale POS świetnie sprawdzą się w praktycznie każdej branży. Przekonaj się, że profesjonalne monitory reklamowe umożliwiają poprawę sprzedaży oraz wprowadzenie rozwiązań usprawniających pracę. 

Więcej informacji »

Zamknij

Monitory reklamowe – technologia w służbie skutecznej sprzedaży

Banalne stwierdzenia o wszechobecności technologii w reklamie prawdopodobnie nie przekonają Cię do tego, by zainwestować w monitory reklamowe. Prawda jest jednak taka, że terminale POS stanowią dziś nieodłączny element wyposażenia w większości firm i przedsiębiorstw – niezależnie od skali działalności. Za pomocą odpowiednio dobranych treści oraz obrazu wyświetlanych na ekranie nie tylko przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów, ale możesz ich skutecznie zaangażować w działania związane z Twoją firmą. Oferujemy zarówno terminale dotykowe POS, jak i monitory do wyświetlenia reklam na zewnątrz. Dostępne są między innymi modele takie jak:

  • ekran Digital Signage z systemem Android 7 SoC i darmowym oprogramowaniem, dzięki któremu projektowanie i zarządzanie treścią jest proste,
  • cyfrowy potykacz z możliwością sterowania poprzez sieć WiFi lub LAN,
  • cyfrowa ramka do zdjęć z serii Slimline o kompaktowej i lekkiej konstrukcji,
  • punkt informacyjny POS z ekranem dotykowym o stabilnej konstrukcji.

Nie masz pewności, który z terminali POS będzie odpowiadał na potrzeby klientów? Skontaktuj się z nami, a podpowiemy, który monitor najlepiej spełni Twoje oczekiwania – jesteśmy w stanie zrealizować także indywidualne projekty, które wymagają innej specyfikacji. Wybierz produkt VKF Renzel i przekonaj się, że praca na sprawdzonym monitorze reklamowym przynosi znacznie lepsze efekty sprzedażowe oraz komunikacyjne. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę