Cyfrowe monitory reklamowe stanowią podstawę nie tylko udanej komunikacji z klientem, ale również pomagają lepiej zorganizować pracę w zespole. Nowoczesna technologia, trwałe materiały wykorzystane podczas produkcji oraz udogodnienia ułatwiające korzystanie z monitorów sprawiają, że dostępne w VKF Renzel terminale POS świetnie sprawdzą się w praktycznie każdej branży. Przekonaj się, że profesjonalne monitory reklamowe umożliwiają poprawę sprzedaży oraz wprowadzenie rozwiązań usprawniających pracę. 

Zamknij
Filter & Sort

Monitory reklamowe – technologia w służbie skutecznej sprzedaży

Banalne stwierdzenia o wszechobecności technologii w reklamie prawdopodobnie nie przekonają Cię do tego, by zainwestować w monitory reklamowe. Prawda jest jednak taka, że terminale POS stanowią dziś nieodłączny element wyposażenia w większości firm i przedsiębiorstw – niezależnie od skali działalności. Za pomocą odpowiednio dobranych treści oraz obrazu wyświetlanych na ekranie nie tylko przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów, ale możesz ich skutecznie zaangażować w działania związane z Twoją firmą. Oferujemy zarówno terminale dotykowe POS, jak i monitory do wyświetlenia reklam na zewnątrz. Dostępne są między innymi modele takie jak:

  • ekran Digital Signage z systemem Android 7 SoC i darmowym oprogramowaniem, dzięki któremu projektowanie i zarządzanie treścią jest proste,
  • cyfrowy potykacz z możliwością sterowania poprzez sieć WiFi lub LAN,
  • cyfrowa ramka do zdjęć z serii Slimline o kompaktowej i lekkiej konstrukcji,
  • punkt informacyjny POS z ekranem dotykowym o stabilnej konstrukcji.

Nie masz pewności, który z terminali POS będzie odpowiadał na potrzeby klientów? Skontaktuj się z nami, a podpowiemy, który monitor najlepiej spełni Twoje oczekiwania – jesteśmy w stanie zrealizować także indywidualne projekty, które wymagają innej specyfikacji. Wybierz produkt VKF Renzel i przekonaj się, że praca na sprawdzonym monitorze reklamowym przynosi znacznie lepsze efekty sprzedażowe oraz komunikacyjne. 

Zamknij menu
Przesuń w górę