Targi RetailShow 2018

W tym roku mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć jako wystawca na Targach RetailShow w Warszawie. Ta największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce miała miejsce w dniach 14 – 15 listopada 2018. Podczas tych dwóch dni mieliśmy okazję spotkać się z wieloma obecnymi jak i przyszłymi partnerami biznesowymi a także z klientami indywidualnymi. Nasze stoisko odwiedziło wielu gości z całej Polski, ale podjęte zostały także rozmowy z gośćmi z innych części świata.

Jesteśmy przekonani, że była to trafna decyzja, aby móc zaistnieć i przyjąć klientów, z którymi mieliśmy przyjemność już współpracować ale także poznać całą rzeszę nowych. Dla naszych dotychczasowych partnerów było to z pewnością ugruntowanie naszej pozycji i zaprezentowanie się w charakterze stabilnego producenta, a dla nowych klientów była to okazja do podjęcia pierwszych rozmów z naszymi przedstawicielami, poznania naszej firmy oraz bogatej oferty. Jesteśmy mile zaskoczeni tak dużą frekwencją i musimy przyznać, że zainteresowanie produktami z naszej oferty było niezwykle duże.

Podczas trwania targów mieliśmy okazję zaprezentować naszą ofertę standardową, jak i możliwości realizacji projektów indywidualnych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zaprezentowane przez nas elektroniczne etykiety TroniTAG. Te nowatorskie narzędzia wspierające sprzedaż, zapewniające optymalizację informacji o produkcie a także o jego cenie to z całą pewnością kierunek, który na rynku polskim coraz bardziej zaczyna zyskiwać na popularności. Wyróżnia nas ścisła współpraca z LG Innotek – liderem na rynku elektronicznym. Umożliwiamy integrację technologii przyszłości z istniejącymi już systemami. Musimy powiedzieć to z pełną odpowiedzialnością – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nasi goście z dużym zaciekawieniem przyglądali się naszemu systemowi ścianek panelowych FlexiSlot®. Zaskoczyła ich wykorzystywana w tych rozwiązaniach modularność, lekkość konstrukcji i bardzo elastyczne możliwości dopasowań.

Wielu klientów zainteresowała również nasza bogata oferta standardowa. Wobblery, osłonki oraz listwy cenowe, pojemniki akrylowe – wszystkie te produkty cieszą się przez cały czas ogromnym popytem.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i do zobaczenia za rok!
Zamknij menu
Przesuń w górę