Szukasz szybkiego i wydajnego sposobu na oznaczenie produktów w swoim sklepie? Oferujemy metkownice, które umożliwiają zmechanizowane oznaczenia w postaci naklejanych metek. Takie metkownice służą do naklejania cen czy etykiet na konkretnych produktach. Proponujemy metkownice, które gwarantują precyzyjny, trwały i czytelny zadruk, dzięki czemu przez długi czas będą informować klientów o aktualnej cenie produktów. Systemy oznaczania cen znajdują zastosowanie zarówno w sklepach, jak i w punktach gastronomicznych – skorzystaj i Ty!

Zamknij
Filter & Sort


Wytrzymała metkownica do etykiet w wielu wariantach

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różnego rodzaju podajniki cen, które wyróżniają się wytrzymałą i odporną obudową oraz możliwością dopasowania szerokości etykiety i rolek do swoich potrzeb. Metkownice wyposażone są również w specjalne przyssawki, dzięki czemu z łatwością przymocujesz podajnik do każdej gładkiej powierzchni. Wewnętrzne rolki etykiet są zabezpieczone przed wilgocią i brudem, co sprawia, że nasz produkt będzie Ci służył przez długi czas. Aby maksymalnie ułatwić Ci zakupy, przygotowaliśmy zestaw, w którego skład wchodzą etykieciarka, trzy różne rodzaje rolek etykiet oraz zapasowy wałek malarski. Nasze metkownice do cen to wydajny sposób na szybkie i bezpośrednie oznaczenie produktów. Bez problemu wydrukujesz etykiety z ceną, kodem kreskowym, datą czy informacją o promocji. Nie musisz wydawać fortuny, aby przekonać się, jak łatwe jest błyskawiczne oznaczenie produktów w Twoim sklepie.

Nasze artykuły do promocji towarów to produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły. Ponadto, nasz asortyment dostępny jest w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu bez problemu wyposażysz swój biznes w niezbędny sprzęt. Znajdziesz tu ogromny wybór produktów, w tym m.in. etykieciarki, stojaki reklamowe czy systemy mocowań. Zapraszamy na zakupy!

Zamknij menu
Przesuń w górę