EasyCubes - rewolucyjny system wystawowy

System EasyCubes składa się tylko z trzech elementów - ale możliwości ich komponowania są nieograniczone. Opatentowany i modułowy system wtykowy można łatwo przekształcać i zmieniać. W krótkim czasie można stworzyć indywidualną ekspozycję towarów bez użycia narzędzi.

Zamów teraz EasyCubes »

 

Trzy podstawowe elementy

Floor EasyCubes
EasyCubes „Floor“
Cube EasyCubes
EasyCubes „Cube“
Cover EasyCubes
EasyCubes „Cover“
easycubes-uebersicht

Pomożemy ci w planowaniu

Nie jesteś pewien, jakich dokładnie komponentów potrzebujesz do swojej konfiguracji lub tracisz orientację w planowaniu? Dzięki naszemu konfiguratorowi masz teraz możliwość przejrzystego zaprojektowania i zaplanowania prezentacji produktu za pomocą EasyCubes. Połącz wszystkie dostępne elementy EasyCubes według własnego uznania. Chętnie pomożemy również osobiście w planowaniu systemu prezentacji towarów, po prostu skontaktuj się z nami!

Skonfiguruj swój system EasyCubes »

Indywidualny projekt

Aby zapewnić maksymalną indywidualność, możemy umieścić nadruk na ściankach kostek. Z pomocą procesu druku cyfrowego, nawet najbardziej wymagające motywy są możliwe w najwyższej jakości.

Prosty montaż bez użycia narzędzi

Podstawy kostek są połączone za pomocą łącznika. Następnie są bezpośrednio przykrywane pokrywą lub układa się na nich kolejne kostki.
Das System „EasyCubes“
Das System „EasyCubes“
Das System „EasyCubes“
Właściwa kostka ma wymiary 400 x 400 x 200 mm (dł. x szer. x wys.) i waży 2 kg. Podstawa, która jest umieszczany bezpośrednio na podłodze pod kostką lub pokrywą, ma wymiary 400 x 400 x 50 mm i może wytrzymać obciążenie do 2 ton. Element pokrywy ma wymiary 400 x 400 x 10 mm i również może wytrzymać obciążenie do 2 ton.

Kostki wykonane są z bardzo odpornego na uderzenia polistyrenu wysokoudarowego (HIPS), dzięki czemu są bardzo stabilne. Do wyboru są dwa standardowe kolory: czarny i biały. Indywidualne życzenia klientów i maksymalna elastyczność są możliwe dzięki drukowanym foliom, które są przyklejane do kostek i pokryw. System może być używany jako stała ekspozycja lub do krótkotrwałego użytku.

Nieograniczone możliwości prezentacji towarów

EasyCubes nadają się zarówno do montażu w sklepach jako stały element wystawy, jak również jako ekspozytor prezentacyjny na targach i imprezach. W EasyCubes można wyposażyć zarówno małe powierzchnie o wymiarach 40 x 40 cm, jak i duże powierzchnie, aż do kompletnych witryn sklepowych.

W porównaniu ze statycznymi ekspozytorami, EasyCubes są korzystną alternatywą, ponieważ kostki można łatwo przekształcać, a prezentację towarów można szybko dostosować do otoczenia i towarów.

EasyCubes na targach

W zabudowie targowej kostki są wykorzystywane jako kompletne stoiska targowe. Trzy podstawowe moduły można łączyć i umieszczać pojedynczo, a także dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

W mgnieniu oka stworzysz wyjątkową wystawę. Dzięki systemowi modułowemu twoja ekspozycja jest elastyczna i możesz ją szybko przekształcić.

Jednocześnie EasyCubes można łatwo zmontować, zdemontować i przetransportować w sposób oszczędzający miejsce. Montaż bez użycia narzędzi oszczędza cenny czas podczas ustawiania, rozbudowy i przebudowy - będzie to idealny towarzysz na następne targi.

Chętnie doradzimy:

Dział Obsługi Klienta
Dział Obsługi Klienta
Dział Obsługi Klienta
Dział Obsługi Klienta
Zamknij menu
Przesuń w górę